Rodzinne Poranki Muzyczne w Muzeum pana Tadeusza

Rynek 6, 50-106 Wrocław mapa

niedziela 26.05.2019

5

Rodzinne Poranki Muzyczne - atrakcje dla dzieci i rodziców Wrocław 2019

Cykl zachęcający do uczestniczenia w kulturze już od najmłodszych lat, stworzony z myślą o rozwijaniu umiejętności świadomego i twórczego odbioru muzyki. Koncerty tematyczne skierowane są do rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym. Każdy poranek będzie połączony z działaniami, które przybliżą słuchaczom brzmienia rozmaitych instrumentów oraz pozwolą poznać różnorodność dźwiękowych i rytmicznych światów. Spotkania będą się odbywać w Salonie romantycznym.

wstęp: 5 zł od osoby, liczba miejsc ograniczona, bilety dostępne online oraz w kasach muzeum

MAJ 2019

  • 26 maja 2019 (niedziela), 11.00–12.00
    Michał Kanafa i Marcin Winnicki – tenor i bas
    Najpiękniejszy z instrumentów – głos ludzki
  • >>kup bilet online

Michał Kanafa – od 7. roku życia kształcił się w zakresie gry na skrzypcach: w 2006 roku ukończył Szkołę Muzyczną I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu, a w 2012 roku Państwową Szkołę Muzyczną II st. im. R. Bukowskiego we Wrocławiu. Obecnie studiuje na Wydziale Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej na Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, gdzie zdobywa wykształcenie w zakresie edukacji muzycznej oraz dyrygentury chóralnej. Śpiewa także w Zespole Wokalnym „Rondo”, istniejącym przy Szkole Muzycznej I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu, pełniąc również funkcję asystenta dyrygenta zespołu.

Marcin Winnicki – kształcił się w PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Głubczycach w klasie fortepianu. Od 2015 roku jest studentem Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale Edukacji muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej na specjalnościach: Prowadzenie zespołów wokalnych i instrumentalnych oraz Edukacji muzycznej. Jest dyrygentem chóru Voicechestra oraz zespołu wokalnego Mordenten. Od 2015 roku jest śpiewakiem Polskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu logo

Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu

Muzeum Pana Tadeusza to miejsce w samym centrum Wrocławia, w którym łączą się historia i współczesność. Naszą misją jest pokazanie rangi dzieła Adama Mickiewicza w zmieniającej się rzeczywistości historycznej i kulturalnej Europy na …

Więcej

Adres:

Kamienica Pod Złotym Słońcem
Rynek 6, 50-126 Wrocław
Kontakt:

71 75 50 640
info@ossolineum.pl
http://www.muzeumpanatadeusza.pl/
facebook

ZOBACZ TAKŻE:koncertmuzykarodzina

Zobacz także