Rodzinne niedziele w MNW: Kolorowe zabawy

Muzeum Narodowe w Warszawie, al. Jerozolimskie 3
📅 niedziela 12.01.2020
🎫 15zł
Rodzinne niedziele w MNW: Jak żyje się w rodzinie artystów?
W Muzeum znajdziemy obrazy w odcieniach czerwieni, niebieskiego, zielonego czy żółtego. Każdy wydaje się być inny. Jedne są smutne, inne tworzą nastrój radości. Czy użyte kolory wpływają na nasz odbiór dzieła? Jak dużo kolorów należy zmieszać, aby wyczarować obraz? Sprawdzimy to podczas barwnej zabawy.

zbiórka w Holu Głównym / obecność opiekuna obowiązkowa / bilety online lub w kasach MNW dostępne od 7 stycznia od godz. 10.00 / ok. 75 min / liczba miejsc ograniczona / brak biletów online oznacza, że są niedostępne również w kasie

Rodzinne niedziele w MNW

Niedziela to czas dla rodziny – zachęcamy do wspólnej wizyty w Muzeum! Warsztaty rodzinne w MNW dla rodziców z dziećmi (5–12 lat) odbywają się w niedziele o godz. 12.00. Odkrywamy tajemnice Muzeum, opowiadamy o dawnych zwyczajach, poznajemy dzieła sztuki i próbujemy swych sił jako artyści.

Zbiórka w Holu Głównym / dziecko: bilet 15 zł, opiekun: bilet 15 zł / obecność opiekuna obowiązkowa / bilety online lub w kasach MNW dostępne od wtorku poprzedzającego zajęcia (15 października) od godz. 10.00 / ok. 75 min / obecność opiekuna obowiązkowa / liczba miejsc ograniczona / brak biletów online oznacza, że są niedostępne również w kasie.