Rodzinne Mikołajki w Kinie Światowid w Elblągu

Centrum Spotkań Europejskich Światowid mapa

sobota 10.12.2016

10 zł

mikołajki w Elblągu

Film, Rodzinny Turniej Wiedzy o Filmie, nagrody oraz spotkanie z aktorem. Mały Dyskusyjny Klub Filmowy przygotował mikołajkowe atrakcje dla całych rodzin. Zapraszamy 10 grudnia (sobota) o godz. 14:30 do Kina Światowid.

 

Mikołajki w Kinie Światowid odbędą się w trakcie trwania Warmińsko – Mazurskiego Jarmarku Wyrobów Artystycznych SztukaTERRIA w CSE Światowid. Wszystko w klimacie, który pozwoli poczuć nadchodzące święta.

– Będzie można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Po zakupach, przyjść z dziećmi do kina – mówi Aleksandra Bielska z Kina Światowid.

 

Aby przygotować się do konkursu, warto przejrzeć zagadnienia, które były omawiane podczas spotkań Małego DKF-u: polska animacja dla dzieci, wynalazki poprzedzające kino, jak wyglądały pierwsze seanse filmowe, kiedy w filmie pojawił się dźwięk, co to są efekty specjalne czy  gatunki filmowe. Oprócz konkursu, nagród odbędzie też spotkanie z aktorem, który opowie na czym polega jego praca. Całość zakończy projekcja filmu pt. Vaiana. Skarb Oceanu.

 

Cena biletu: 10 złotych

 

Projekt Mały Dyskusyjny Klub Filmowy jest dofinansowany ze środków Filmoteki Narodowej oraz Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych.

 

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30.Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Rodzinne Mikołajki w Kinie Światowid w Elblągu

"Światowid" Centrum Spotkań Europejskich

Światowid jest pomysłodawcą i realizatorem wielu przedsięwzięć kulturalnych. Dzięki szczególnej trosce o rozwój twórczego ruchu kulturalnego zrealizowaliśmy imprezy artystyczne, które z czasem stały się cykliczne i zyskały zasięg ogólnopolski oraz międzynarodowy. Są to m.in.: Ogólnopolski …

Więcej

Adres:

Plac Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg


Kontakt:

+48 55 611 20 50
http://www.swiatowid.elblag.pl
facebook