Rodzinna zabawa w Krakowskiej Jaskini Solnej

Krakowska Jaskinia Solna ul. Długa 48/21 mapa

piątek 07.06.2019 do czwartek 01.08.2019

Rodzinna zabawa w Krakowskiej Jaskini Solnej

Krakowska Jaskinia Solna, jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, znajdującym się w samym sercu Krakowa. Świadczy o tym nie tylko certyfikat Miejsca Przyjaznego Maluchom, ale również opinie Maluszków, które uwielbiają spędzać czas w grocie solnej. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy solnicę wypełnioną po brzegi różową solą kłodawską, w której znajdują się ekologiczne, drewniane zabawki oraz biblioteczkę z bajkami i wierszami.

Bardzo często oprócz indywidualnych osób, odwiedzają na też grupy przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. To doskonała alternatywa dla zajęć szkolnych- 50 minut doskonałej zabawy. Z ogromną radością oglądamy uśmiechy Maluchów, które po wyjściu z Jaskini opowiadają nam o swoich wrażeniach i zapewniają nas, że jeszcze tu wrócą… I wracają, często pod opieką rodziców lub dziadków.

Z uwagi na ogromną popularność Krakowskiej Jaskini Solnej wśród najmłodszych przygotowaliśmy specjalną ofertę. „Czas dla dzieci” jest stałą promocją obowiązującą w każdy wtorek oraz czwartek, którą adresujemy do osób odwiedzających naszą jaskinię wraz z dziećmi. Każdy z opiekunów przyprowadzając jedno dziecko płaci jedynie za wstęp jedynie za siebie, co oznacza, iż jedno dziecko przychodząc z jedną osobą dorosłą wchodzi zupełnie za darmo!A od 1 do ostatniego dnia wakacji – w pozostałe dni, zapraszamy naszych najmłodszych klientów na seanse, za jedyne 6 złotych! Za darmo z inhalacji korzystają również dzieci do 3 roku życia!

Podczas seansu inhalacyjnego przy tężniach solankowych umożliwiamy dzieciom zdrową zabawę ekologicznymi zabawkami w ruinach zamku, a w tym samym czasie ich opiekunowie mogą sobie pozwolić na chwilę relaksu w fotelu masującym, jak również skorzystać z naszej biblioteczki, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dla najmłodszych również przygotowaliśmy biblioteczkę pełną bajek, atlasów, a nawet lektur.

Zapraszamy również na niesamowite zajęcia z muzykoterapii dla dzieci w połączeniu z seansem inhalacyjnym przy tężni solankowej, czyli na niezapomnianą podróż w Magiczny Świat Muzykoterapii!

Zajęcia muzykoterapii dla dzieci prowadzone są w magicznych wnętrzach jaskini solnej z tężniami solankowymi – razem z dobrą zabawą oferujemy czyste i zdrowe powietrze! Zabawa misami, gongiem oraz innymi niespotykanymi na co dzień instrumentami, idealnie nadaje się, jako forma zajęć nie tylko relaksacyjnych, ale i edukacyjnych dla dzieci. Instrumenty te, swym niezwykłym brzmieniem wprowadzają do zabawy elementy radości, śmiechu i tajemniczości. Podczas zajęć, dzieci bawią się, grają wspólnie oraz uczą się, jak wykorzystać te niezwykłe instrumenty w celach fizjoterapeutycznych oraz relaksacyjnych.

Terapia dźwiękiem nie tylko, podwyższa umiejętność koncentracji, ale także wzmacnia pewność siebiewzbudza kreatywnośćrozwija wyobraźnięrelaksuje i rozluźniauczy działania w grupieintegracji oraz dyscypliny.

Na powyższe zajęcia zapraszamy również zorganizowane grupy szkolne i przedszkolne.

Zapraszamy codziennie od 10:00 do 18:00 (włącznie – ostatni seans z dziećmi). Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Krakowska jakinia Solna

Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa

Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa to miejsce stworzone z pasji, miłości do natury i zdrowia. W Krakowskiej Jaskini Solnej kontynuujemy tradycje lecznictwa inhalacyjnego – LECZENIE SOLĄ sięgającego XIX wieku. Tak jak w Uzdrowisku Kopalni …

Więcej

Adres:

Długa 48/21, Kraków

Kontakt:

12 623 71 90
krakowskajaskiniasolna@gmail.com
http://www.krakowskajaskiniasolna.pl/

ZOBACZ TAKŻE:zabawazdrowie

Zobacz także