Rodzinna rabatka – warsztaty w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny. Bytom

ul. W. Korfantego 34 mapa

sobota 25.05.2019

Rodzinna rabatka – warsztaty w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny. Bytom

12. edycja Metropolitalnego Święta Rodziny odbywa się pod hasłem „Rodzina – wspólnota pokoju”. Jednym z wydarzeń projektu są warsztaty skierowane do dzieci. „Rodzinna rabatka” to zajęcia, podczas których dowiemy się, że dzieło sztuki można stworzyć ze wszystkiego. W ramach spotkania spróbujemy spojrzeć w nowy sposób na zwykłe, papierowe wytłoczki po jajkach. Za pomocą farb, kleju i nożyczek przemienimy je w kwietną kompozycję, po raz kolejny udowadniając, że każdy potrafi być artystą i wyczarować coś z niczego.

Tegoroczne Metropolitalne Święto Rodziny trwać będzie od 18 maja do 16 czerwca. Stanowi okazję do rodzinnych spotkań podczas licznych imprez: koncertów, wykładów, warsztatów, festynów i konkursów. Jego głównym celem jest promocja rodziny i wartości z nią związanych.

Szczegółowe informacje dotyczące 12. edycji Metropolitalnego Święta Rodziny znajdują się na stronie internetowej www.swieto-rodziny.pl.

data: 25 maja 2019 (sobota), godz. 12.30
miejsce: Sala Kolumnowa, ul. W. Korfantego 34
prowadzi: Zuzanna Orzeł
wstęp wolny

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Rodzinna rabatka – warsztaty w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny. Bytom

Muzeum Górnośląskie

Zbiory Muzeum Górnośląskiego to ponad 750 tys. eksponatów, a ich charakter ma bezpośredni wpływ na działalność placówki, która koncentruje się zarówno wokół problemów regionalnych, jak i ponadregionalnych. W muzeum funkcjonuje siedem działów merytorycznych: Archeologii, Etnografii, Historii, …

Więcej

Adres:

pl. Jana III Sobieskiego 2
41-902 Bytom


Kontakt:

0-322-818-294
mgbytom@us.edu.pl
http://muzeum.bytom.pl

Zobacz także