Rodzinna Majówka na Mazurach – animacje od rana do wieczora!

Piękna Góra
📅 czwartek 28.03.2019 do piątek 05.04.2019
Wiosenny weekend na Mazurach z rabatem dla Czytelników Miasta Dzieci

Wyjechać z dziećmi i od nich odpocząć… Ściema? Niekoniecznie.

Jest w Polsce takie miejsce, gdzie można wyjechać z dziećmi, bawić się z nimi i od nich odpoczywać. Lata doświadczeń w pracy z dziećmi pozwoliły bowiem stworzyć program pobytu, który będzie atrakcyjny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Piękne okoliczności przyrody, własna plaża z jeziorem, ośrodek z szeroką infrastrukturą i doświadczoną kadrą to gwarancja udanego pobytu, w trakcie którego rodzice „mają chwile tylko dla siebie”.

Jak to możliwe? Rodzinny weekend na Mazurach zakłada bogaty program animacyjny: osobno dla dzieci, osobno dla rodziców oraz osobno dla rodzin. Dzięki temu każdy ma chwile „tylko dla siebie”. Warto dodać, że animacje i różnorodne zajęcia trwają przez cały dzień – od śniadania do obiadu, od obiadu do kolacji, od kolacji do… późnego wieczora!

Tym razem majówkowa zabawa odbędzie się pod hasłem „ALE CYRK”. W trakcie Rodzinnej Majówki dla Gości czeka atrakcyjny program animacyjny dla dzieci i dorosłych, w tym między innymi:

a) ALE CYRK – zajęcia tematyczne z animatorami dla dzieci od lat 4

b) Wieczór zapoznawczy dla dorosłych przy wiejskim stole i karaoke

c) Wieczorna gra negocjacyjna dla dorosłych

d) REJS STATKIEM na powitanie żeglarskiego sezonu

e) Rodzinne warsztaty cyrkowe z profesjonalistami

f) Leśny Nordic Walking

g) Kolacja grillowa z DJ’em w tawernie nad jeziorem

h) Pokazy cyrkowo – widowiskowe prowadzone przez grupę artystyczną KLAUNIK.

i) Park linowy

j) Wieczorna gra terenowa

k) Rodzinne zawody sportowo – cyrkowe

l) Piknik rodzinny pod chmurką

m) Mazurskie ognisko z szantami.

A także:

• Noclegi w rodzinnych, komfortowych pokojach z łazienkami
  • Całodzienne wyżywienie- Śniadania, obiady i kolacje w formie szwedzkiego stołu
  • Słodki deser po każdym obiedzie
  • Bufet kawowy dostępny codziennie do godz. 19.00
  • Klub Malucha dla najmłodszych czynny codziennie w godzinach 9.00 – 21.00
  • Wypożyczalnia gier planszowych.

Aby się przekonać jak może wyglądać taka wspólna zabawa zapraszamy do obejrzenia relacji z ubiegłego roku:

Szczegółowe informacje na temat pobytu: https://www.gwarek-mazury.pl/wypoczynek-rodzinny/rodzinna-majowka/

DLA CZYTELNIKÓW MIASTA DZIECI – PRZY REZERWACJI DO 5 KWIETNIA SPECJALNA NIESPODZIANKA!

REZERWACJE:

e-mail: wypoczynek@gwarek-travel.pl tel. + 48 731 61 62 74