Rodzinna impreza One Day in Tunisia

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Jagiellońska 82B
📅 niedziela 22.07.2018
Rodzinna impreza One Day in Tunisia
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zaprasza na kolejną rodzinną imprezę – w niedzielę, 22 lipca będziemy bawić się w klimacie egzotycznej Tunezji.

Tego dnia w Hulakula królować będzie muzyka Alternaxxa, Magdy Beredy, Maćka „Dziemiana” Dziemiańczuka i Olivii Fok, znanych z teledysku One Day nakręconego w Tunezji. Będzie też okazja, żeby skosztować potraw z tego kraju i dowiedzieć się, jak samemu je przygotować – na gości czekają pokazy kulinarne z udziałem Bartka Bez Przepisu z programu Masterchef. Odbędzie się ponadto quiz z wiedzy o Tunezji, którym nagrodą jest wycieczka do tego zakątka Afryki!

Mamy też dla Was niespodziankę z zupełnie innej bajki – z bajki o pewnym małym, uroczym piesku. Naszym gościem specjalnym będzie Patryk – bohater rasowej komedii, a towarzyszyć mu będą prawdziwie mopsy. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.