Rodzinna Chanuka

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN mapa

sobota 10.12.2022 do niedziela 11.12.2022

Rodzinna Chanuka

Muzeum POLIN zaprasza na wydarzenia rodzinne z okazji Chanuki. W tym roku wspólnie poznamy chanukowe zwyczaje i tradycje poprzez to, co codzienne i bliskie nam wszystkim – kuchnię. W tym roku Muzeum POLIN przygotowało na Rodzinną Chanukę  grę muzealną, warsztaty kulinarne i działania twórcze.

Podczas tegorocznej Rodzinnej Chanuki nauczycie się piec tradycyjne latkesy podczas warsztatów kulinarnych, w czasie działań twórczych przygotujecie dekoracje dań i przystawek oraz inne chanukowe ozdoby. Będziecie też mieli okazję wziąć udział w muzealno-kulinarnej, na wystawie czasowej „Od kuchni” oraz w rozświetlonym holu Muzeum.

W sobotę, 10 grudnia na każdego, kto przyjdzie do Muzeum będzie czekał słodki poczęstunek – pyszny pączek chanukowy. A po południu, w weekend 10-11 grudnia, będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w naszej chanukowej fotobudce.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje rezerwacja wejściówek.

Rodzinna Chanuka towarzyszy finisażowi  kulinarnej wystawy „Od kuchni. Żydowska kultura kulinarna”, którą można zobaczyć w Muzeum POLIN do 12 grudnia 2022.

Szczegóły: https://polin.pl/pl/wydarzenie/rodzinna-chanuka-2022

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Rodzinna Chanuka

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

U króla Maciusia - miejsce edukacji rodzinnej i przestrzeń zabaw dla dzieci w Muzeum zapraszają na warsztaty i zabawę. SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ Muzeum POLIN jest pierwszą w Polsce publiczno-prywatną instytucją tworzoną wspólnie przez rząd, samorząd lokalny …

Więcej

Adres:

ul. Mordechaja Anielewicza 6
00-157 WarszawaKontakt:

+48 22 47 10 327
info@polin.pl
http://www.polin.pl
facebook