Rodzina w Teatrze – Gino i Suzi

17 zł/os.
Repertuar :

30 kwietnia i 01 maja  2016  godz. 16.00

Gino i Suzi, czyli kochaj sąsiada swego, jak siebie samego
oraz rodzinne gry teatralne

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 2 dwuosobowe zaproszenia do Teatru na najbliższy weekend – po jednym na sobotni i niedzielny spektakl!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Rodzina w Teatrze i wybrany dzień, np. Rodzina w Teatrze, sobota) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl w dniu 28 kwietnia do godz. 20.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.

bilety (17zł/os)  i rezerwacja na: rezerwacja@studiodono.pl
www.studiodono.pl

Scena na Lwowskiej
ul. Lwowska 30 Kraków

Scena na Lwowskiej, z powodów lokalowych, działa do dn 01 maja 2016r. Po tym terminie Scena przestaje istnieć. Informacje o kolejnej lokalizacji oraz o spektaklach na: www.studiodono.pl

Opisy spektakli:

GINO I SUZI, CZYLI KOCHAJ SĄSIADA SWEGO, JAK SIEBIE SAMEGO.

Gino i Suzi mieszkają na tej samej ulicy, drzwi w drzwi. Jednak sąsiedzkie życie, choć z pozoru może się wydawać nudne i monotonne, to wcale takie nie jest. Niekiedy  relacje między sąsiadami bywają trudne i skomplikowane, a często pełne nieporozumień.  Czasem tak niewiele brakuje, aby nagle wybuchła wojna.  Czy to możliwe, aby sąsiedzi zostali przyjaciółmi?  Musicie przekonać się sami.

Najnowsze przygody pary klaunów obfitują w komiczne sytuacje, zabawne rozwiązania oraz chwile napięcia. Ten komediowy spektakl powstał z myślą o całej rodzinie.

Po spektaklu zapraszamy na rodzinne gry teatralne.

WYSTĘPUJĄ :
AGNIESZKA CIANCIARA – FRÖHLICH, JONATHAN FRÖHLICH