Rodzina pro-active – bezpłatne sobotnie zajęcia karate

Łódź, ul. Skorupki 21 mapa

sobota 26.11.2016

bezpłatne

Dziecko podczas treningu karate

Trwa kolejna edycja projektu „Rodzina pro-active”. Jego celem jest zachęcanie całych rodzin do sportowej aktywności. Ambasadorem przedsięwzięcia jest Anna Lewandowska, utytułowana reprezentantka kraju w karate tradycyjnym. Zajęcia co sobotę odbywają się w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. ks. Skorupki 21.

sobota
godz. 10.30-11.40 i 11.50-13.00

Ćwicz karate z mistrzami!

W Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. ks. Skorupki 21 odbywa się projekt pod nazwą „Rodzina pro-active”. Jego celem jest zwiększenie sportowej aktywności rodzin. Ambasadorem przedsięwzięcia jest Anna Lewandowska, reprezentantka kraju w karate tradycyjnym, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski, a prywatnie żona Roberta Lewandowskiego.

Bezpłatne zajęcia składające się z ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami karate będą odbywały się w Hali Sportowej w soboty.

Głównym realizatorem projektu „Rodzina pro-active” jest Polski Związek Karate Tradycyjnego, którego partnerem w naszym województwie jest Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego.

Jej instruktorzy, którzy będą prowadzili spotkania to nie tylko wielokrotni mistrzowie karate, ale także doświadczeni pedagodzy.

Realizacja projektu jest możliwa dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki RP. Intencją Ministerstwa Sportu i Turystyki RP jest kontynuowanie projektu w latach 2015 – 2017.

Kontakt : Dział Sportu: 42 27 21 421
Zapisy na zajęcia pod numerem tel.: 691-181-888 lub e-mail: kasia@karatetradycyjne.pl

http://mosir.lodz.pl/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:karaterodzinasportowo