Rodzice do teatru! Lublin

Teatr im. Juliusza Osterwy, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza, Lublin mapa

sobota 10.12.2016

Rodzice_do_teatru plakat

Teatr Osterwy w Lublinie wychodzi z całkowicie nową propozycją dla rodziców z małymi dziećmi. Rodzice, którzy nie mają z kim zostawić swoich dzieci wieczorem, mogą zabrać je ze sobą do teatru na warsztaty!  Najbliższe przedstawienie w ramach akcji „Rodzice do Teatru!” to „Sen nocy letniej” 10 grudnia o godz. 19:00.

 „Rodzice do Teatru!” to projekt powstały we współpracy Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie oraz Akademii Twórczego Rozwoju „Bystrzak”. Skierowany jest do rodziców dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Raz w miesiącu, podczas wybranego sobotniego spektaklu, rodzice mogą przyjść do Teatru razem ze swoim dzieckiem. Podczas gdy dorośli będą oglądać przedstawienie, ich dziećmi zaopiekuje się wykwalifikowana kadra pedagogów.

Projekt to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcieliby skorzystać z oferty kulturalnej Teatru, a nie mają z kim zostawić swoich dzieci. Na rodziców i dzieci czekamy na teatralnym foyer.

Zasady korzystania z projektu

W ramach Projektu Teatr zapewnia rodzicom lub prawnym opiekunom, uczestniczącym w spektaklu realizowanym przez Teatr, opiekę i animację zabawy dla ich dziecka (w wieku od 5 do 8 lat) z elementami zajęć teatralnych.

Dziecko może zostać oddane pod opiekę pół godziny przed spektaklem i odebrane nie później niż 15 min. po zakończeniu spektaklu. Oddając dziecko pod opiekę oraz odbierając je, rodzic lub prawny opiekun zobowiązany jest do złożenia odpowiedniego wpisu na liście uczestniczek/ów Projektu.

Warunkiem uczestnictwa dziecka jest posiadanie przez rodzica lub prawnego opiekuna ważnego biletu na spektakl, któremu towarzyszy Projekt, a także wcześniejsze zgłoszenie dziecka do udziału w Projekcie pod nr tel. 81 532 44 36 lub na adres biuro@teatrosterwy.pl (decyduje kolejność zgłoszeń/10 miejsc).

W sali dzieci przebywają w obuwiu zmiennym.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie

Miejsce przyjazne seniorom. Rodzina trzy plus.   Zwiedzanie teatru Zapraszamy do zwiedzania naszego Teatru z niezwykłym przewodnikiem. Anna Nowak (aktorka, pasjonatka historii teatru zajmująca się teatralnym archiwum), która pokaże teatr, jakiego Państwo nie znają. Przedstawi blisko 130-letnią historię lubelskiej …

Więcej

Adres:

ul. Gabriela Narutowicza 17
20-004 Lublin


Kontakt:

81 532 42 44
biuro@teatrosterwy.pl
http://www.teatrosterwy.pl

ZOBACZ TAKŻE:opiekateatr