Rockandrollowy kot w butach w Mieście Aniołów

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26 mapa

niedziela 18.12.2016

rockandrollowy-kot-w-butach

Muzyczna bajka pełna piosenek. Michał najmłodszy syn młynarza, nie otrzymał w spadku nic cennego, jedynie stare buty, które jak się okazało były zaczarowane. Gdyby wiedział, to by ich nie wyrzucił. Na szczęście odnalazł je kot. Od tej pory kot „już w butach” pomaga biednemu Michałowi w przezwyciężaniu złego losu. Młynarczyk dzięki nowej przyjaźni zdobywa zamek i rękę pięknej księżniczki.

Spektakl odgrywany jest w rzadko spotykanej technice maski teatralnej. Wyrazistość formy, wartka akcja, świetna muzyka Michała Makulskiego sprawią radość każdemu widzowi.

Niedziela 18 grudzień godz. 12.30 „Rockandrollowy kot w butach”

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26

Bilet:

Czas trwania ok. 50 minut

Spektakl dla dzieci w wieku 3-10 lat

Organizator:

Miasto Aniołów

tel.: 504 025 222

info@miastoaniolow.com.pl

www.miastoaniolow.com.pl

www.facebook.com(Teatrzyki Niedzielne)

Program artystyczny:

Lucyna Labudda

Tel. 504 038 470

l.labudda@gmail.com

www.atrybut.com.pl

restauracja przyjazna dzieciom Stare Miasto, menu dla dzieci gdańsk

Miasto Aniołów

Restauracja Miasto Aniołów położona jest w samym sercu Starego Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Motławy.
Uroki rzeki i przeglądające się w niej malownicze kamieniczki Starego Miasta można podziwiać z wnętrza restauracji lub korzystając z dwóch …

Gdańsk
ul. Chmielna 26