Rock Dog – pies ma głos. Premiera DVD

📅 poniedziałek 27.11.2017 do poniedziałek 11.12.2017
Rock Dog - pies ma głos

Pełna humoru, przygód i wzruszeń animowana komedia twórców nominowanego do Oscara „Na fali” i nagrodzonego Złotym Globem „Toy story 2” z przebojowym dubbingiem w polskiej wersji językowej.

W polskim dubbing udział wzięli: Marcin Dorociński („Sing”), Jakub Molęda („Horton słyszy Ktosia”), Anna Dereszowska („Księga Dżungli”), Baron i Tomson („Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”), Wiktor Zborowski („Zwierzogród”), Mirosław Zbrojewicz („W głowie się nie mieści”) oraz debiutujący w animacji Tomasz Oświeciński, czyli słynny „Strachu” z hitu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”

Kiedy Bono, młody pies z rasy mastifów tybetańskich, po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n”rolla – od razu wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje niechętnego ojca, by ten dał mu szansę i sam rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka. Jego śladami rusza gang wilków.

Reżyseria: ASH BRANNON

Produkcja: USA, Chiny 2016

Gatunek: animacja, komedia, przygoda

Dane techniczne DVD:

Język: polski dubbing 5.1

Czas: … min

Obraz: 16:9 (2.39:1)

Region: 2

Dodatki: zwiastun filmu, materiały z realizacji dubbingu