Roboty przejmują Śródmieście – warsztaty pokazowe dla dzieci

Profilingua Metro Świętokrzyska Zielna 41/43, 00-108 Warszawa
📅 sobota 14.09.2019
roboty przejmują śródmieście
Od października powracają semestralne zajęcia z LEGO Robotyki oraz kursy Programowania

Dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani naszymi warsztatami, ale chcą się przekonać, że będę one odpowiednie dla swoich pociech – mamy dobrą wiadomość!

Zapraszamy na warsztaty pokazowe dla dzieci.

Podczas warsztatów z LEGO Robotyki zapoznamy się ze wszystkimi częściami zestawu Lego Mindstorms EV3 oraz aplikacją do programowania w Środowisku LabView. Zbudujemy własne roboty i „ożywimy” je przy pomocy specjalnych programów. Programowanie w środowisku Python oraz C++ to nie tylko nauka skomplikowanych kodów. W czasie zajęć pokazowych młodzież będzie miała okazję przekonać się, że wszystkie teoretyczne zagadnienia testujemy w praktyce na interaktywnych zestawach edukacyjnych.

Dodatkowo uczestnicy wydarzenia będą mieli niepowtarzalną okazję aby zobaczyć nasze eko-eksponaty, między innymi:

• maskotkę Planety Robotów – Pana Segregatora, który zamienia posegregowane śmieci na cukierki
  • makietę „Smart Home”, o której mogliście już kiedyś przeczytać na naszym blogu
  • wiatrak generujący prąd, którym zasila kolejkę elektryczną

Każdy z uczestników wydarzenia weźmie udział w losowaniu voucheru na damowy semestr zajęć z LEGO Robotyki lub darmowy kurs z Programowania

więcej szczegóły na naszym blogu dla pasjonatów robotyki!

kontakt:

mail: waw@planetarobotow.pl