Roboty i spółka

Makaraka. Studio dziecięcej aktywności, Oliwkowa, Gdynia, mapa

piątek 09.12.2016

mztaty doświadczenia eksperymentyakaraka roboty wars

Lodowa Chmura,Magiczna Piana,Ogród Pełen Sopli, Woda Sodowa, Duża Bańka, Samodzielny Balonik,Niezdecydowana Ciecz -chętni z dziećmi na niezapomniane doświadczenia chemiczne prosto z Krainy Lodu?

Serdecznie zapraszamy na warsztaty chemiczne dla dzieci 4 – 6 lat 9 grudnia godz. 16:30 w iście świątecznym klimacie rodem z Krainy Lodu

POKAZY Z WYKORZYSTANIEM SUCHEGO LODU:
– Lodowa Chmura:

Czy kiedykolwiek byłeś aż tak blisko chmury że można było ją dotknąć ? Będziesz miał taką okazję ! Stworzymy mgłę-chmurę z użyciem suchego lodu.

 

Magiczna Piana:

Mamy już chmurę, teraz czas sprawić przy użyciu tego samego lodu ogromną magiczną pianę która wygląda trochę tak jak ta podczas kąpieli w wannie ale jest jej o wiele więcej !

 

 – Woda Sodowa:

Jak sprawić żeby zwykła woda stała się wodą gazowaną ? Z pomocą naszej ulubionej substancji – Suchego Lodu jest to możliwe !

 

Duża Bańka:

Niby to tylko bańka mydlana, ale o wiele większa od każdej którą do tej pory widziałeś a do tego wypełniona mgłą stworzona z lodu.

 

Samodzielny balonik.

Czy można najpierw zawiązać balonik a później go nadmuchać ? Suchy lód sprawi że stanie się to możliwe.

 

 – Niezdecydowana Ciecz

Stworzymy substancję która przeczy prawą fizyki. Jest ona biała jak śnieg, gdy dotykamy ją powoli zachowuje się jak woda a gdy chcemy wlożyć szybko rękę do środka twardnieje jak kamień.

 

 – Ogród pełen sopli

Zima to piękne sople w różnych odcieniach błękitu. Teraz możemy stworzyć je w kubeczku, obserwować jak rosną i zabrać do domu.

 

TERMIN: 9 grudnia ( piątek ) godz. 16:30

 

koszt: 55 zł dziecko/rodzic

 

zapisy: info@makaraka.pl

tel. 58 6290018 , 606619494, 604450190

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Roboty i spółka

Makaraka - Studio Dziecięcej Aktywności

MAKARAKA Studio Dziecięcej Aktywności to niezwykłe i nietypowe miejsce na mapie Trójmiasta! To twórcze i kolorowe miejsce zabaw i edukacji dla dzieci.Dzieciom od kilku miesięcy do 7 lat oferujemy rozwijanie i zdobywanie nowych umiejętności poprzez wesołą …

Więcej

Adres:

ul. Oliwkowa 29;
81-589 Gdynia


Kontakt:

58 6290018, 604450190, 606619494
info@makaraka.pl
http://www.makaraka.pl