Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Rewolucyjna linia produktowa Maxi-Cosi 360 Pro Family. Zaproszenie na premierę w sklepie TOMI

TOMI, ul. Lewinowska 43D
🗺 mapa
📅 czwartek 01.06.2023 do sobota 03.06.2023
Foteliki Maxi-Cosi z technologią SlideTech
Cześć, drodzy rodzice! Jeżeli poszukujecie idealnego fotelika samochodowego dla swojego maluszka, mamy dla was coś wyjątkowego. Zapraszamy serdecznie na premierę najnowszych produktów Maxi-Cosi 360 Pro Family w sklepie TOMI.

Kiedy i Gdzie?

Premiera najnowszych produktów Maxi-Cosi 360 Pro Family odbędzie się w dniach od 1 do 3 czerwca 2023 roku w sklepie TOMI przy ul. Lewinowskiej 43D, 03 – 684 Warszawa. Zapraszamy w godzinach od 10:00 do 18:00, a w sobotę od 10:00 do 16:00.

Co nas czeka?

Zaprezentujemy Wam najnowszą linię fotelików samochodowych od Maxi-Cosi. 360 Pro Family. To rewolucyjne produkty w których wykorzystano technologię SlideTech™. Dzięki niej foteliki Maxi-Cosi wysuwają w kierunku rodziców z samochodu, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika. Proces ten jest prosty, szybki i łatwy, a przede wszystkim – bezpieczny, bo daje większą pewność, że dzieci zostały prawidłowo zapięte w foteliku.

Wizyta w sklepie TOMI to również doskonała okazja do skorzystania z atrakcyjnych promocji na produkty Maxi-Cosi. Dla wszystkich odwiedzających przewidzieliśmy bezpłatne gadżety oraz liczne atrakcje dla najmłodszych.

Rewolucja w Fotelikach Samochodowych: 360 Pro Family od Maxi-Cosi

Foteliki Maxi-Cosi z technologią SlideTech

Maxi-Cosi, jako lider w dziedzinie fotelików samochodowych dla dzieci, wprowadza na rynek zupełnie nową linię produktów – 360 Pro Family. To prawdziwy przełom w przewożeniu dzieci samochodem.  Produkty te zapewniają niespotykany dotąd poziom komfortu i bezpieczeństwa dla dzieci i dla rodziców.
Produkty z linii 360 Pro Family zostały wyposażone w unikalną technologię SlideTech™. Dzięki niej, rodzice mogą wygodnie wkładać i wyjmować dziecko z fotelika, nie obciążając swoich pleców i nie ryzykując uderzenia głową o ramę samochodu. Foteliki 360 Pro Family posiadają również system FlexiSpin, który umożliwia obrót fotelika w dowolnym kierunku. Dzięki temu rodzice mogą łatwo zmieniać pozycję siedziska, niezależnie od tego, czy auto jest w ruchu, czy stoi na parkingu.

Foteliki Maxi-Cosi z technologią SlideTech
Seria 360 Pro Family to nie tylko zaawansowane technologie, ale także niezwykle estetyczny i funkcjonalny design. Każdy fotelik został starannie zaprojektowany, aby spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa, a przy tym być stylowym i wygodnym dodatkiem do każdego samochodu.

Zapraszamy was do zapoznania się z tymi wyjątkowymi produktami podczas premierowego eventu w sklepie TOMI. Z pewnością pokochacie je tak samo jak my!

Doradztwo ekspertów

Foteliki Maxi-Cosi z technologią SlideTech Mateusz Roman, ekspert w sklepie TOMI

To nie wszystko! Podczas premierowych dni w sklepie TOMI będziecie mieli okazję porozmawiać z ekspertami od fotelików samochodowych Maxi-Cosi. Pomogą oni dobrać idealny fotelik dla Waszego dziecka, dostosowany do jego wieku, wzrostu i masy ciała. Będzie to również okazja do przymierzenia fotelika w Waszym aucie. Tuż pod sklepem znajduje się duży, wygodny parking, a w samym sklepie wygodna toaleta dla matki z dzieckiem.

Serdecznie zapraszamy Was do sklepu TOMI, aby razem świętować premierę nowych fotelików samochodowych Maxi-Cosi 360 Pro Family. Z pewnością będzie to niezapomniane wydarzenie dla całej rodziny. Do zobaczenia!

299 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent