Restaurant Day dla Dzieci w Poznaniu
UD

Restaurant Day dla Dzieci w Poznaniu

📅 sobota 18.05.2013
Restaurant Day dla Dzieci w Poznaniu

 

Jednodniowa restauracja na świeżym powietrzu pierwszy raz zostanie otwarta w Poznaniu z myślą o najmłodszych. W menu obok owocowych tart, serników, ciast czekoladowych znajdą się ukochane przez dzieciaki pizze oraz naturalne chleby z domowymi przetworami. Dodatkowo maluchy będą mogły spróbować ciastek i muffinków wypiekanych przez swoich rówieśników z przedszkola nr. 70 im. Słoneczna Chatka.

Smakołyki to nie wszystko, co przygotowano dla małych gości. Dzieci będą mogły bawić się w magicznym ogrodzie „Słonecznej Chatki", gdzie poznają trójwymiarowy „Świat Gier". W towarzystwie pani Twister i Mario Brosa dzieci będą miały okazję zagrać w różne gry w wersji MAXI tj. warcaby, łamigłówki, karty, twistera, memo, domino, a także ułożyć ogromną wieżę Jengę i sprawdzić swoją skuteczność rzutów piłeczkami do ematycznych tablic celnościowych! Nie zabraknie też ukochanego przez maluchy malowania buziek.

Impreza rozpocznie się w najbliższą sobotę tj. 18 maja br. o godzinie 15:00 w ogrodzie przedszkola nr 70 im. Słoneczna Chatka przy ulicy Skarbka 9 na poznańskim Grunwaldzie. Wstęp wolny, opłatą objęte będzie wyłącznie jedzenie oraz napoje. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na zakup zabawek i materiałów edukacyjnych dla dzieci z przedszkola nr 70.

Organizatorem wydarzenia są rodzice przedszkolaków ze Słonecznej Chatki w Poznaniu, wsparcie gier i zabaw dla maluchów, w tym organizację „Świata gier" zapewnia agencja eventowa – EventsCenter.pl.

Więcej informacji na temat międzynarodowej inicjatywy Restaurant Day znajduje się na stronie www.restaurantday.org

 

 

 

650 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent