repertuar kwiecień

Data wydarzenia: poniedziałek 12.03.2012 do poniedziałek 30.04.2012

W kwietniu Teatr Baj proponuje spektakle zrealizowane w różnych konwencjach teatralnych: począwszy od „Bajki o szczęściu” najbliżej tradycyjnego teatru lalek, poprzez rozśpiewany i bardzo różnorodny spektakl „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, poetyckie, przedstawienie z elementami „czarnego teatru” „Prawdziwe – nieprawdziwe”, po spektakl Świat Garmanna, w którym zastosowano elementy animacji komputerowych.

Spektakle te mają jednak wspólny mianownik – ciekawa strona wizualna i interesujący język teatru, jakim operują, łączy się w nich z ważnym przesłaniem zawartym w przedstawianej historii. Wychowują małych widzów w sposób mądry i nienachlany. Uczą myśleć i czuć.

W kwietniowym repertuarze pojawia się nowy spektakl pt. „Śpij". Jest to przedstawienie dla najnajmłodszych dzieci – od kilku miesięcy do 3 roku życia. Jego premiera, która odbędzie się w marcu 2012, rozpoczyna nowy nurt repertuarowy: Bajowe Najnaje, w ramach którego tworzone będą w Baju spektakle dla najnajmłodszych widzów. Więcej informacji w zakładce SPEKTAKLE – Premiery na stronie www.teatrbaj.pl.

Przypominamy, że obowiązującą wersją repertuaru jest repertuar na stronie internetowej teatru: www.teatrbaj.pl, w którym umieszczane są na bieżąco dodatkowe spektakle.

Serdecznie zapraszamy!

BAJ

 

 

Teatr BAJ, ul. Jagiellońska 28
03-719 Warszawa
KASA TEATRU tel./ faks 22 818 08 21; kasa@teatrbaj.pl
poniedziałek: nieczynna
od wtorku do piątku: 9:30 – 17:30
w sobotę i niedzielę: 10:00 – 14:00    

Teatr Baj dla dzieci - spektakle dla młodych widzów w Warszawie

Teatr BAJ

Baj jako jedyny teatr lalek dla dzieci w Polsce został odznaczony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze – Gloria Artis". Na wniosek dzieci Międzynarodowa Kapituła przyznała Ewie Piotrowskiej, Dyrektorowi Teatru Baj, …

Więcej

Adres:

ul. Jagiellońska 28
03-719 Warszawa


Kontakt:

0 22 818 08 21, 619 80 77
bow@teatrbaj.pl
http://www.teatrbaj.waw.pl

Gwiazdkowe prezenty od 5.10.15.

Zobacz także