Repertuar dla dzieci Teatru Żelaznego na maj i czerwiec. Katowice

Teatr Żelazny Katowice, Armii Krajowej 40 mapa

niedziela 09.06.2019

Repertuar dla dzieci Teatru Żelaznego na maj i czerwiec. Katowice

Repertuar Teatru Żelaznego w Katowicach:

PINOKIO

12.05, 12:00, 16:00

Pinokio to opowieść o wejściu w świat dorosłych, nie znając do końca jego reguł a reguły te wiążą się z odpowiedzialnością za własne czyny, miłością, przyjaźnią i troską o najbliższych. Przygody drewnianego pajaca momentami nas bawią, momentami złoszczą to znowu wzruszają do łez.

Na końcu tej drogi zmusza nas to wszystko do odpowiedzenia na pytanie – czy warto być dobrym i uczciwym?

Magiczny świat podróży Pinokia powstał dzięki możliwościom jakie daje teatr formy. Ciekawe rozwiązania scenograficzne, niekonwencjonalne lalki, maski, teatr cieni i wizualizacje. Wspaniali aktorzy ożywiają ten świat i tworzą pełnokrwiste postaci. Nastrojowa muzyka w pełni oddaje klimat kolejnych przygód.

Bilety: 25zł, 90 zł rodzinny (4 osoby)

ZŁOTA RYBKA

Dzień Dziecka – po spektaklu aktorzy rozdadzą prezenty!
1 czerwca godz. 11:00, 14:00, 17:00

Zabawna adaptacja jednej z najpopularniejszych baśni Braci Grimm, autorstwa Marty Guśniowskiej – genialnej, współczesnej pisarki zajmującej się literaturą dla najmłodszych.

Barwna, bogata scenografia, żywiołowe piosenki, wartka akcja oraz fantastyczna gra aktorska, zapewni dzieciom dużo wrażeń wprowadzając w nadmorski świat w rytmie szant.

Historia, którą zna cały świat uczy skromności, umiaru i cieszenia się z życia. Pokazuje, że czasem nie widzimy, że
szczęście którego szukamy jest tuż obok.

spektakl dla dzieci od lat 3-10

Czas trwania: 50-60 min

Bilety: 25 zł, 90 zł rodzinny ( 4 osoby)

RÓŻOWY KAPTUREK

9.06, 12:00 i 16:00

Kapturek na hulajnodze i babcia pokonująca wilka w walce? Zapraszamy na te i inne nowe przygody znanej bohaterki! Historia „Czerwonego kapturka” zostanie przedstawiona w niebanalny sposób, gdyż opowiedzą ją trzy krasnale, które przypadkiem znalazły się w teatrze.

A ponieważ są bardzo kreatywni, niebanalni i zawsze wychodzą z opresji cało, znana opowieść stanie się jedynie punktem wyjścia.

Poznamy nowych bohaterów i nieznane wcześniej przygody czerwonego… To znaczy różowego kapturka. Będziemy świadkami castingu na kapturka, pokonania wilka przez babcię, wypuszczenia zwierząt z zoo i pogoni za wilkiem.

Na oczach widzów powstanie zakręcony spektakl pełen zarówno zabawnych gagów jak i pouczających historii. Mali widzowie będą mieli okazję zaobserwować, jak powstaje spektakl teatralny „od kuchni”! Przedstawienie z interakcją z publicznością.

Bilety

25zł, 90 zł rodzinny (4 osoby)

czas trwania 50 min.

BILETY DO NABYCIA NA:

WWW.TEATRZELAZNY.PL/REPERTUAR

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr

Zobacz także