Rekrutacja – oddział dla dzieci z autyzmem!

Prywatne Przedszkole Akademia Przyrody ul. Lęborska 51 Poznań Smochowice mapa

czwartek 02.06.2016

Oddział dla dzieci z autyzmem – 2 miejsca. Pobyt od 7.00-17.00 jest bezpłatny. Rodzice opłacają jedynie wyżywienie-300zł/miesiąc. Materiały i inne pomoce terapeutyczne opłaca przedszkole.

W Akademii Przyrody każde dziecko z orzeczeniem z PPP (autyzm) ma swojego indywidualnego asystenta. Dla dzieci z autyzmem opracowujemy plan pracy indywidualny i grupowy, ponieważ każde z tych dzieci, oprócz terapii indywidualnej,rozwija się u nas w gronie swych rówieśników o typowym przebiegu rozwoju.

Dbamy o kompleksową terapię, wykorzystujemy Stosowaną Analizę Zachowania, technikę wyodrębnionych prób, plany aktywności, uczenie incydentalne, Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne, SI, logopedię indywidualną, naukę czytania metodą krakowską (nie tylko), gimnastykę z fizjoterapeutą, Metodę Dobrego Startu, rytmikę.

Dysponujemy specjalnymi materiałami edukacyjnymi zakupionymi na potrzeby dzieci z autyzmem.

Co najważniejsze do przedszkola uczęszczają dzieci o typowym przebiegu rozwoju w każdym wieku, co jest bardzo ważne ze względu na konieczność stopniowego włączania dziecka z autyzmem do grupy rówieśniczej (rodzice otrzymują od nas plan włączenia, co tydzień plan pracy indywidualny i grupowy oraz sprawozdanie z postępów).

 

Dysponujemy osobną salą do zajęć indywidualnych.

Kontakt:
Adres: Prywatne Przedszkole Akademia Przyrody
ul. Lęborska 51, Poznań Smochowice
tel. 602 322 730
ewa.czajka@poczta.fm
www.akademiaprzyrody.com

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Rekrutacja – oddział dla dzieci z autyzmem!

Prywatne Przedszkole Akademia Przyrody z oddziałem dla dzieci z autyzmem

Miesięczna opłata za pobyt dziecka w przedszkolu - 550zł pokrywa wyżywienie (4 posiłki dziennie, w tym dwudaniowy obiad), wszystkie zajęcia podstawowe i dodatkowe, wizyty teatrów, muzyków i innych gości, wycieczki i bilety oraz terapię logopedyczną …

Więcej

Adres:

ul. Lęborska 51
60-454 Poznań


Kontakt:

602-322-730
ewa.czajka@poczta.fm
http://www.akademiaprzyrody.com