Rekrutacja do Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź

Ul. Petera Mansfelda 4 Poznań
🗺 mapa
📅 sobota 28.08.2021 do czwartek 30.09.2021
Rekrutacja do Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź

Akrobatyka powietrzna, zajęcia cyrkowe, balet, edukacja poprzez praktykę sceniczną i pedagodzy, którzy wspierają pasje uczniów. To wszystko czeka na dzieci i młodzież, które wezmą udział w rekrutacji do Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź w Poznaniu.

W Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź uczniowie realizują swoje pasje na różnych profilach. Jakich? Balet i akrobatykę mogą traktować jako hobby, ale jeśli mają predyspozycje i chcą swoją przyszłość wiązać z tańcem, kierowane są na profil zawodowy. Dzieci i młodzież mogą również kształcić się na bardzo wysokim poziomie w technikach akrobatycznych. Wszystko to pod okiem najlepszych pedagogów w Polsce.

Jaka jest idea Szkoły? To edukacja poprzez praktykę sceniczną. Dlatego w 2017 roku powstał Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź. 

Profile edukacyjne

Edukacja baletowa – zajęcia dla dzieci i młodzieży jako hobby, dające możliwość występów na profesjonalnej scenie teatralnej.

Zawodowa edukacja baletowa – uzyskanie zawodowego dyplomu tancerza i zdobycie doświadczenia scenicznego już w bardzo młodym wieku.

Edukacja artystyczno-akrobatyczna – zajęcia, które rozwijają umiejętność równowagi, zręczności i koordynacji ruchowej z możliwością ich  prezentacji przed publicznością.

ZAPISY: https://szkolabaletowa.poznan.pl/rekrutacja/

576 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent