Ręka w Łapę – warsztaty ze Stowarzyszeniem Nadzieja na dom. Sosnowiec

Filia nr 20 – Stary Sosnowiec przy ul. Piłsudskiego 19
🗺 mapa
📅 piątek 13.07.2018
Wstęp wolny
Ręka w Łapę – warsztaty ze Stowarzyszeniem Nadzieja na dom

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach edukacyjnych dla dzieci – prowadzonych przez wolontariuszy ze Stowarzyszenia Nadzieja na dom – „Ręka w Łapę”. 

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich chętnych dzieci odbędą się 13 lipca 2018 o godz. 11.00 w Filii nr 20 – Stary Sosnowiec przy ul. Piłsudskiego 19. Uczestnicy warsztatów nauczą się m.in. jak w sposób prawidłowy i bezpieczny powinno obchodzić się z psem, a także dowiedzą się jak można ciekawie i aktywnie spędzać czas ze swoim pupilem. Dodatkową atrakcją będzie obecność gościa specjalnego – psiaka ze schroniska.

Wstęp wolny.

Zauważyć dziecko

Bezpłatny mini-kurs e-mailowy · 5 dni

Krzyczę, chociaż kocham.

5 lekcji, które pomogą Ci zrozumieć, skąd biorą się Twoje reakcje wobec dziecka — i co możesz z nimi zrobić.

Zapisz się za darmo →

Warsztaty „Ręka w Łapę” stanowią część projektu MBP „Biblioteka – ZOOteka, czyli lato wśród zwierząt”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Operacyjnego „Promocja czytelnictwa”.

 

228 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent