Zapraszamy do Klockowni!

📅 niedziela 20.02.2011 do poniedziałek 21.02.2011

17.02. – 21.02.11

Zdrowe i smaczne regionalne smakołyki
Regionalne przysmaki niebawem powrócą do Portu Łódź. Do niedzieli 20. lutego w Centrum potrwa Jarmark Produktów Regionalnych. Stoiska pełne tradycyjnych specjałów będzie można znaleźć w Atrium przy sklepie IKEA. Na smakoszy czekają przysmaki wytwarzane zgodnie z regionalnymi recepturami, m.in. wędliny, oscypki, piwo, pieczywo i ryby. Amatorzy słodyczy znajdą na stoiskach krówki. Wśród artykułów dostępnych na jarmarku znajdzie się także niepowtarzalna autorska biżuteria.

Żywność regionalna wciąż zyskuje uznanie konsumentów, którzy cenią sobie doskonały smak i wysoką jakość produktów spożywczych. Dzięki Jarmarkowi produktów Regionalnych Klienci Portu Łódź będą mogli ponownie posmakować zdrowych, tradycyjnych przysmaków.

Karnawałowe inspiracje Instytutu i Olimpii
19. i 20. lutego eksperci Instytutu Inspiracji i styliści marki Olimpia ponownie zaproszą na indywidualne spotkania wszystkich, którzy chcą odmienić swój wizerunek.  Tematem przewodnim bezpłatnych konsultacji będą karnawałowe szaleństwa. – Karnawał to czas, kiedy w modzie i makijażu dozwolone jest niemal wszystko. Warto wykorzystać go na eksperymenty z trendami. Goście Instytutu Inspiracji jak zawsze będą mogli liczyć na naszych ekspertów, którzy wybiorą dla nich najatrakcyjniejsze zestawienia modowe i propozycje makijażu dopasowane do ich urody, stylu życia i indywidualnych preferencji – zachęca Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.
Na wszystkich zainteresowanych zmianą wizerunku eksperci Instytutu oraz styliści marki Olimpia czekać będą w punkcie konsultacyjnym znajdującym się w Strefie Ocean obok fontanny Rozgwiazda oraz perfumerii Douglas i Sephora. Na indywidualne spotkania ze stylistami można zapisać się osobiście w Punkcie Informacji w Atrium lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej www.portlodz.pl

Festiwal tatuażu na fotografiach
Od 15. do 21. lutego Port Łódź gości wystawę zdjęć pt. „TATOO". Galerię fotografii przedstawiających sztukę tatuażu można obejrzeć naprzeciwko sklepu Saturn. Zdjęcia prezentowane w ramach wystawy wykonali Dariusz Marcinkowski i Cezary Pecold. Artyści przedstawili na nich ujęcia najciekawszych tatuaży prezentowanych w ramach Ogólnopolskiej Konwencji Tatuażu „Tattoofestival Łódź" odbywającej się cyklicznie w Klubie Muzycznym DEKOMPRESJA.

www.portlodz.pl