Randka z Fortezzą!

Restauracja Fortezza ul. Dworska 1 61-619 Poznań mapa

wtorek 16.08.2016 do środa 31.08.2016

Randka z Fortezzą

 

Sceneria XIX w. schronu, pełna uroku, zacisznych komnat sprzyjająca spędzeniu romantycznego wieczoru? Gdzie? Oczywiście w Restauracji Fortezza!

Serwowane tutaj dania to niezwykłe połączenie smaków kuchni włoskiej, bawarskiej i wielkopolskiej, przygotowywane wyłącznie ze składników pozbawionych sztucznych dodatków, polepszaczy smaku i konserwantów.  Absolutnym rarytasem w menu jest oryginalna włoska pizza przygotowywana na cieście wg oryginalnej włoskiej receptury, z włoskiej mąki oraz z włoską mozzarellą. Wypiekana jest również w unikatowym, sprowadzanym z Włoch piecu opalanym drewnem.

Idealnym dopełnieniem wyśmienitego posiłku będzie z pewnością 5 odmian doskonałego włoskiego wina LA FORTEZZA, które od kilku dni dołączyło do „fortecznej” rodziny. Kelnerzy z chęcią pomogą w doborze właściwej jego odmiany do wybranego przez Państwa dania.

Zapraszamy!

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
HOTEL FORZA I RESTAURACJA FORTEZZA

Restauracja Fortezza oraz Hotel ForZa

TRZYGWIAZDKOWY HOTEL FORZA JEST OTWARTĄ - WE WRZEŚNIU 2013 R. - REALIZACJĄ MARZEŃ POŁĄCZENIA PONAD 100 - LETNIEGO SCHRONU Z NOWOCZESNĄ ARCHITEKTURĄ. W cichej, zielonej i urokliwej dzielnicy Poznania znajduje się miejsce niepowtarzalne, z szacunkiem dla …

Więcej

Adres:

ul. Dworska 1
61-619 Poznań


Kontakt:

61 821 36 60, kom. 506-375-433
restauracja@fortezza.pl
http://www.hotelforza.pl
facebook

Zobacz także