Radek Szkaradek. Kolejne tytuły

Radek Szkaradek. Kolejne tytuły

📅 środa 10.09.2014 do czwartek 02.10.2014
Radek Szkaradek. Kolejne tytuły


RADEK SZKARADEK. BŁOTO!

DAVID ROBERTS, ALAN MACDONALD
Stron: 96
Format: 125×195 mm
W tym tomie:
* Radek nie lubi grać w piłkę nożną, ale zostaje wrobiony i musi stać na bramce podczas międzyszkolnego meczu. Zapowiada się katastrofa! Jakim cudem ubłocony bramkarz zostanie bohaterem?
* Zdjęcie klasowe to jakiś koszmar: trzeba się umyć, ubrać elegancko i uczesać, a do tego wytrwać tak przez cały dzień. A potem mimo wszystkich tych starań człowiek i tak dziwnie wygląda na zdjęciu – gdzie tu sprawiedliwość?
* Radek z kolegami postanawiają spędzić noc w ogrodzie pod namiotem. Chłopców czeka noc pełna straaasznych przygód. Niestety, nie wszyscy dobrze się bawili i nie wszyscy rano są wyspani.

RADEK SZKARADEK. STRASZYDŁA!
DAVID ROBERTS, ALAN MACDONALD
Stron: 96
Format: 125×195 mm
W tym tomie:
* Radek zostaje wylosowany jako osoba, która wręczy kwiaty wizytującej szkołę pani burmistrz. Wszystko idzie dobrze, ale na końcu Radek ma jej uścisnąć rękę i… Co uwieczni na zdjęciu fotograf? I co mają do tego kozy?
* Klasa Radka jedzie na szkolną wycieczkę. Co za rozczarowanie! Okazuje się, że nie pojechali do zamku rycerskiego, tylko do zabytkowego dworu. Mimo to nasz bohater zrobi wszystko, by jego grupa nie przegrała z drużyną Wszystkowiedzącego Mikusia. Nawet gwizdnie stary nocnik…
* Magiczny zestaw to źródło niezliczonych możliwości, ale i problemów. Kogo i w co zaczaruje Radek? I dlaczego znów zaprzyjaźni się z dżdżownicą?

Więcej informacji: Wydawnictwo Papilon

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie