Puzzle. Układam i opowiadam

poniedziałek 22.08.2016 do wtorek 13.09.2016

Puzzle pory roku dla małych dzieci

Seria „Puzzle. Układam i opowiadam” wspomaga rozwój mowy, myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudza wyobraźnię, doskonali spostrzegawczość i zdolność koncentracji.

To wyjątkowe, dłuuugie układanki przygotowano z myślą o najmłodszych dzieciach. Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek.

Dzięki dużemu formatowi 10-częściowych puzzli zabawa dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów.

Fascynująca, pełna humoru, autorska grafika Macieja Szymanowicza zachwyci i zachęci całą rodzinę do wspólnego spędzania czasu. Ta wyjątkowa ilustracja pomoże od najwcześniejszych lat harmonijnie kształtować wrażliwość estetyczną najmłodszych, a dla opiekunów będzie inspiracją do opowieści o strażakach i atrybutach ich pracy oraz prostej i przyjemnej nauki liczenia i orientacji w przestrzeni.

Liczba elementów: 10
Wymiar układanki po ułożeniu: 15 x 87 cm
Format:14,8 x 21,6 x 3,9 cm
Wiek 2-3 lata
Więcej informacji na stronie Kapitan Nauka

Seria Puzzle. Układam i opowiadam  zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

W serii ukazały się:

Puzzle. Układam i opowiadam. Pory roku
Wiosną Ania szaleje na hulajnodze i obserwuje motyle, latem Zosia puszcza latawca w słoneczny, wietrzny dzień, a jesienią Michał zbiera grzyby i kolorowe liście. Co będziemy robić zimą?
Poznajcie razem pory roku, zaobserwujcie zmiany w przyrodzie i porozmawiajcie o tym, jak ubrać się odpowiednio do pogody za oknem.

Puzzle. Układam i opowiadam. Strażacy
Na alarm syreny Zosia, Kuba i reszta drużyny ruszają na akcję. Czy to tylko ćwiczenia, czy gdzieś wybuchł pożar?
Poznajcie dzielnych strażaków i strażaczki, sprawdźcie, kto czeka na dole gotowy do akcji, rozwińcie umiejętność orientacji w przestrzeni i opowiedzcie razem o przygodach śmiałej drużyny.

Puzzle. Układam i opowiadam. Łódeczki
Jeden zaczytany mors, dwa niedźwiedzie przy popołudniowej filiżance herbaty, trzy ciekawskie szopy… A ile jest żółwi? I co robią lisy? Policzcie do 10, poznajcie nazwy egzotycznych zwierząt i opowiedzcie razem o niezwykłych morskich przygodach bohaterów puzzli.

Puzzle. Układam i opowiadam. Pojazdy
3, 2, 1…, wystartowała rakieta, na autostradzie mija nas wyścigówka, polną drogą przejeżdża traktor, a w oddali powoli płynie statek. Kto i co szybciej dotrze do celu?
Poznajcie środki transportu, które poruszają się po wodzie, w powietrzu, kosmosie i na lądzie, porównajcie, które z nich są większe, a które szybsze, i naśladujcie wydawane przez nie odgłosy.
Puzzle dla małych dzieci pojazdy

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także