Puk, puk! Otwórzcie drzwi! Premiera książki dla dzieci

Puk, puk! Otwórzcie drzwi! Premiera książki dla dzieci

📅 środa 30.10.2019 do czwartek 14.11.2019
Puk, puk! Otwórzcie drzwi!
W domu Bielskich pojawia się dziwaczny posłaniec z jeszcze dziwniejszym listem! To oznacza tylko jedno – historia świata znowu zaczęła przyspieszać!

Zabytkowe drzwi kupione na targu staroci wracają na swoje miejsce. Bohaterowie z dawnych czasów znowu pojawią się we współczesnym świecie! Ale czy rodzinę Bielskich może coś jeszcze zaskoczyć? No jasne! Bo do którego normalnego domu przychodzi Winston Churchill, aby zapalić cygaro i powiedzieć kilka legendarnych słów? Na czyim fortepianie swoje słynne utwory gra Fryderyk Chopin? I kogo odwiedzi Mikołaj Kopernik, aby odkryć kilka zaskakujących faktów o współczesnym świecie? 12-letni Staś i jego rodzice muszą być przygotowani na każdą sytuację i każdego gościa.

W „Puk, puk! Otwórzcie drzwi!” nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji, świetnych przygód i dużej dawki humoru. Poznajcie historię z zupełnie innej strony!

Premiera: 30 października 2019 roku

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Dane wydawnicze:

Puk, puk! Otwórzcie drzwi!
autor: Marcin Przewoźniak
ilustracje: Nikola Kucharska
Wydawnictwo Zielona Sowa
s. 192
format: 145×205
cena: 24,90 zł
Wiek: 9+

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie