Ptasi baj. Teatr Atofri na Dzień Dziecka

Park Cytadela
📅 niedziela 03.06.2018
Ptasi baj. Teatr Atofri na Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na plenerowy spektakl dla najmłodszych od 1,5 do 6 lat – „Ptasi baj” w Parku Cytadela 3-go czerwca o godz. 11.00 i 12.30.

O spektaklu:
Pijo, trijo, świr, ćwir, cyt!
Jak poznać kto ptak, a kto nie ptak?
Ptasie odgłosy, ptasie skrzydła, ptasi taniec…
Jak wygląda ptak z naszej wyobraźni? Piękny, dziwny, bajkowy.
Spektakl inspirowany ptasimi wierszami oswaja ze bajkowym światem ptaków. Wszystkie sceny ożywia muzyka grana na ksylofonie i instrumentach perkusyjnych.

Ważne informacje:
Bilety: dziecko: 16 zł, dorosły: 16 zł.
Rezerwacja biletów pod numerem telefonu +48 605 318 716 w godzinach 10-15 od poniedziałku do piątku.
Zakup biletów bezpośrednio przed spektaklem w kasie przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 ul. Za Cytadelą 121, płatność tylko gotówką po uprzedniej rezerwacji.

Spektakl odbędzie się pod drzewami w Parku Cytadela.
Zbieramy się przy #MDK2 z tego miejsca zabieramy widzów w miejsce prezentacji. Gdyby jednak warunki pogodowe nie sprzyjały parkowemu spotkaniu prosimy o zrozumienie.
Prosimy o sprawdzenie na naszej stronie lub profilu facebook dwa dni wcześniej czy spektakl się odbędzie.
Prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

scenariusz, reżyseria: Beata Bąblińska, Monika Kabacińska
scenografia i kostiumy: Wiktoria Wiączkowska, Małgorzata Rekusz
współpraca artystyczna: Bogdan Żyłkowski
muzyka, instrumenty perkusyjne: Tomasz Jaszyk
występują: Beata Bąblińska, Monika Kabacińska
producent: Teatr Atofri / Poznańska Fundacja Artystyczna
Spektakl dofinansowany przez Miasto Poznań.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!