Pszczółka Maja, łamigłówki, zadania, zagadki

środa 20.07.2016 do środa 03.08.2016

Cykl nowych książek przygotowany specjalnie z okazji nadchodzącego lata. Ukochani bohaterowie Maja, Gucio i Filip wrócili. Nowa odsłona przygód znanych i lubianych przesympatycznych owadów zachęci niejednego malucha do obcowania z przyrodą i poznawania jej tajemnic.

Wielbiciele Mai i Gucia w poszczególnych książkach znajdą ciekawe łamigłówki, kolorowanki, informacje o przyrodzie, a także rozmaite zadania do wykonania.

W serii m.in. książki:

Rysuję i ścieram. Pszczółka Maja
Autor: Paulina Kaniewska
Oprawa:  miękka
Objętość: 16 stron
Format: 205×270
Grupa docelowa: dzieci 3-7 lat
Premiera: 13 lipca 2016 r.

Ta książka to niekończąca się zabawa! Wystarczy wziąć do ręki dołączony mazak i dać się porwać przygodzie! W każdej chwili można zmazać swój obrazek i zacząć od początku. To jeszcze nigdy nie było takie proste! W tej zabawie towarzyszą Maja i Gucio, którzy przygotowali mnóstwo zadań, dzięki którym można rozwinąć wyobraźnię i lepiej poznać bohaterów ulubionej bajki. Dziecko może wejść do świata pracowitych pszczółek i dowiedzieć się, co Maks lubi jeść najbardziej, kto zabrał okulary Bzykowi i jakie nowe miejsce odwiedziła Maja.

Wielka Księga Łamigłówek. Pszczółka Maja
Autor: Anna Porowska
Przekład: Anna Klingofer
Oprawa:  miękka
Objętość: 176 stron
Format: 210×250
Grupa docelowa: dzieci 3-7 lat
Premiera: 20 lipca 2016 r.

„Wielka księga łamigłówek” to pozycja, która dzięki dużej objętości – 176 stron – pozwala na niespotykane zróżnicowanie zadań do rozwiązania dla dzieci zaczynających swoją przygodę z edukacją. Znajdują się tutaj ćwiczenia wspomagające: początki pisania i czytania, naukę cyferek i liczb oraz prostych działań matematycznych. To także zadania doskonalące: wszelkie umiejętności manualne, ćwiczenie spostrzegawczości, logiczne myślenie i wiele innych, a to wszystko w przystępnej i zróżnicowanej formie.

Pszczółka Maja. Wodne kolorowanie
Autor: Marta Jamrógiewicz
Oprawa:  zeszytowa
Objętość: 16 stron
Format: 210×280
Grupa docelowa: dzieci 3-7 lat

Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw. Potrzebna jest tylko czysta woda i pędzel – gdy zwilży się zakropkowane pola, na obrazku pojawią się kolory. Zabawa kolorami razem z ulubionymi bohaterami!

Więcej informacji o serii na stronie Wydawnictwa Egmont

Logo wydawnictwo egmont

Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o. o.

Egmont jest Skandynawską Grupą Medialną, powstałą w 1878 roku. Obecnie działa w ponad 20 krajach świata. Polski oddział wydawnictwa powstał w 1990 roku. Pierwszą jego publikacją był komiks ze słynnym Kaczorem Donaldem. Obecnie Egmont jest …

ul. Dzielna 60

poczta@egmont.pl