Psotna Anka-Jagodzianka w Mieście Aniołów

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26 mapa

niedziela 25.09.2016

teatr miasto aniołów rodzinne obiad

W królestwie Bajdary, smok Zakalec co roku porywa jedną damę. Jej zdaniem jest przygotowywanie posiłków i sprzątanie, a wieczorem śpiewanie kołysanek. Tak było i jest od wieków. Ten zwyczaj nie podoba się młodej księżniczce Ance-Jagodziance, która uważa, że jest to krzywdzące dla dziewcząt. Postanawia więc osobiście wybrać się na służbę do Zakalca i dać mu nauczkę. Na służbie swoim uporem i psotami przekonuje smoka, że jego działania sprawiają krzywdę i że należy natychmiast zmienić szkodliwe zwyczaje. Znajduje też bardzo dobre rozwiązanie problemu. Wykorzystując waleczność smoka zatrudnia go w armii swojego ojca, gdzie będzie miał zapewniony wikt i opierunek. Król Mazurek jest zachwycony pomysłem mądrej córki i mianuje smoka oficerem.

Niedziela 25 wrzesień godz. 12.30 „Psotna Anka-Jagodzianka”

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26

Bilet:

Czas trwania ok. 45 minut

Spektakl dla dzieci w wieku 3-7 lat

W spektaklu udział bierze 2 aktorów

Sprzedaż biletów:

tel.: 504 025 222

info@miastoaniolow.com.pl

Program artystyczny:

Lucyna Labudda

Tel. 504 038 470

l.labudda@gmail.com

www.atrybut.com.pl

restauracja przyjazna dzieciom Stare Miasto, menu dla dzieci gdańsk

Miasto Aniołów

Restauracja Miasto Aniołów położona jest w samym sercu Starego Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Motławy.
Uroki rzeki i przeglądające się w niej malownicze kamieniczki Starego Miasta można podziwiać z wnętrza restauracji lub korzystając z dwóch …

Gdańsk
ul. Chmielna 26