Przytulna jesień z upominkami od NoVa Park

NoVa Park mapa

czwartek 24.09.2020 do sobota 26.09.2020

Przytulna jesień z upominkami od NoVa Park

Jesienne zakupy i przyjemność w prezencie! Takie rzeczy czekają na Was w NoVa Park. W dniach 24-26 września w godzinach 11.00-19.00 odbędzie się kolejna odsłona akcji „Doceniamy, nagradzamy”! Do rozdania mamy aż 500 upominków w podziękowaniu za zakupy i trzy prezenty do wyboru!

Końcówka września w NoVa Park upłynie w przytulnym klimacie! A to wszystko za sprawą jesiennej odsłony akcji „Doceniamy, nagradzamy”! W dniach 24-26 września klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 200 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony), będą mogli odebrać w prezencie wybrany przez siebie gadżet idealny na jesienne dni – koc, pluszaka lub parasolkę.

„Przytulny kocyk, pluszowy miś a może parasol na każdą pogodę? W NoVa Park masz zawsze wybór! Tak będzie także teraz podczas kolejnej odsłony akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’. Zaglądasz do nas na jesienne zakupy i odbierasz upominki. Proste, prawda? Dziękujemy, że jesteś z nami !” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy!” dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym na poziomie 0, przy supermarkecie SPAR. Liczba upominków ograniczona. Obowiązują limity dzienne i godzinowe wydawanych nagród. Akcja odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na: https://nova-park.pl/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl