Przyjaciel na zawsze – idealna książka na zimowe dni

piątek 13.11.2020 do sobota 28.11.2020

Przyjaciel na zawsze - idealna książka na zimowe dni

Kogo można spotkać w zimowym lesie? Serdecznych i troskliwych przyjaciół! Dzięki nim nawet siarczysty mróz nie jest straszny!

Poznajcie historię uroczego bałwanka i małej wiewiórki, między którymi nawiązuje się niezwykła przyjaźń.
Pewnego zimowego dnia, wiewiórka po wyjściu ze swojej dziupli zauważyła coś bardzo dziwnego – samotnego i drżącego z zimna bałwanka. Od tamtej pory nie może o nim zapomnieć. Postanawia mu pomóc. Tak zaczyna się wyjątkowa przyjaźń. Ale czy będzie ona trwała wiecznie?

Wzruszająca opowieść o sile przyjaźni, która trwa pomimo rozłąki. Piękny tekst autorstwa Ellen DeLange uczy empatii, wrażliwości i pomaga dziecku poradzić sobie z trudnymi emocjami, np. w sytuacji rozstania z bliską osobą. Forma pictruebooka – prosty tekst i całostronicowe ilustracje, sprawią, że będzie to idealna książka dla wszystkich maluchów.

„Przyjaciel na zawsze” to idealna książka na zimowe dni! Wspólnie z dzieckiem przenieście się do lasu pokrytego puszystym śniegiem. Oprócz bałwanka i wiewiórki spotkacie m.in. renifera, szopa pracza, jeżozwierza i sowę! Gdy za oknem ziąb, Wam po lekturze zrobi się ciepło i przyjemnie, jak po otuleniu miękkim szalikiem.

Dane wydawnicze:
tytuł: „Przyjaciel na zawsze” | autorka: Ellen DeLange | ilustracje: Jacqueline Molnár | Wydawnictwo Zielona Sowa| s. 32 | format: 210×290 | Wiek: 4+

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 

Polecamy