Przygody wiewióra

📅 sobota 25.07.2015 do niedziela 26.07.2015
Przygody wiewióra

Rodzinne miasteczko EduFun NOWA ODSŁONA

Naukowe labirynty w towarzystwie Zwariowanego Naukowca, oraz nie mniej Szalonego Wiewióra, połączone z kosmicznymi przygodami – to zupełnie nowy pomysł na rodzinne eksperymentowanie w Miasteczku Plenerowym EduFun!

Gdzie Was znajdziemy?

Wszystkich uwielbiających łamigłówki, połączone z dużą dawką sportowych emocji, oraz świetnej zabawy, zapraszamy na teren Parku Linowego w Brzeźnie (przedłużenie al. Jana Pawła II, przy deptaku do Mola w Brzeźnie).

Co ciekawego dla nas przygotowaliście?

Oprócz tras Parku linowego czekają na Was specjalne niespodzianki: 

3 ŚCIEŻKI ZWARIOWANEGO WIEWIÓRA:

1)Dla zafascynowanych tym, co nad nami, czyli niebem, i wszystkimi zadziwiającymi zjawiskami, jakie zachodzą we Wszechświecie idealna będzie ścieżka SŁONECZNY OGON – KOSMICZNE PRZYGODY WIEWIÓRA

2)Emocjonujące detektywistyczne dochodzenie przeprowadzisz na ścieżce WIEWIÓR I DRZEWO CZASZKI – W ŚWIECIE SHERLOCKA HOLMESA

3)ŚCIEŻKA EDUKACYJNA – CZYLI WIEWIÓR I CHEMICZNE WYBUCHY to niecodzienna fabryka wesołego chemika, kolorowe mikstury, alchemiczne tajemnice, oraz wodne przygody!

A ponadto: 

STREFA ZABAW – dmuchane zjeżdżalnie, tunele, trampoliny, kącik dla malucha oraz mnóstwo innych niespodzianek! Dla każdego znajdzie się coś wesołego 

STREFA RELAKSU – EduFun nie zapomniało o rodzicach! Kochani, to strefa przygotowana specjalnie dla Was!

Ścieżki Wiewióra? Brzmi ciekawie. Co jeszcze na nich znajdziemy? Po naszym miasteczku biega wesoły Wiewiór, który przyjaźni się ze Zwariowanym Naukowcem. Wspólnie przygotowali oni ścieżki, których przejście będzie wymagało od Was sprytu, wyobraźni oraz mnóstwa dobrego humoru! W programie m.in. kosmiczny labirynt, spotkanie z ufoludkami, świecące planety, gadająca fiolka Naukowca, kolorowe gluty oraz wiele innych przygód! Atrakcje przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia.

A gdzie można kupić bilety, i ile to będzie kosztowało? Bilety możecie nabyć w kasie Parku Linowego. Będą również pojawiały się specjalne wejściówki – do wygrania w konkursach na naszym fanpage′u. Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy osobiście, lub telefonicznie, pod numerem: 792 400 514. Cennik, a także więcej szczegółów na naszej stronie edufun.pl