Przygody Rudego – pierwsza część hitu kinowego Wakacje z Rudym na DVD

Występują: JOSH LUCAS, RACHAEL TAYLOR, JOHN BATCHELOR, NOAH TAYLOR i inni

Produkcja: Australia 2011

Gatunek: familijny, przygodowy

Pierwsza część przebojowego hitu kinowego Wakacje z Rudym”.

Nawiązujący do najlepszej tradycji filmów takich jak „Lassie wróć” czy „Mój przyjaciel Hachiko” wielki familijny hit australijskiego kina, który zachwycił widzów i krytyków na całym świecie! Fascynujące „Przygody Rudego” rozgrzeją Wasze serca, a umysły napełnią mocą wspaniałych przygód. Czasem Ty wybierasz psa… Czasem pies wybiera Ciebie!

Rudy to najpopularniejszy mieszkaniec australijskiego miasteczka Dampier. W latach siedemdziesiątych, jako uwielbiany przez wszystkich miejscowy pupil, zjednoczył górniczą społeczność, wnosząc w jej serca radość i pogodę, a następnie znalazł właściciela w postaci Johna (Josh Lucas). Z czasem zaakceptował również jego dziewczynę Nancy (Rachael Taylor) jako część przyjacielskiej paczki, do której należą także miejscowy barman (Noah Taylor) i grupa sympatycznych górników. Pewnego dnia John niespodziewanie znika. Tak rozpoczyna się wielka przygoda Rudego, który przemierzy kraj wzdłuż i wszerz, by odnaleźć ukochanego pana.

Dane techniczne DVD:

Język: wersja oryginalna z polskim lektorem 5.1

Napisy: wersja oryginalna z polskimi napisami

Czas: 89 min

Obraz: 16:9 (2.39:1)