Weleda
Weleda Baby

PRZEpyszneTWORY – warsztaty dla mam w Lublinie

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin, ul. Judyma, Lublin
🗺 mapa
📅 czwartek 15.09.2016
Warsztaty dla mam Lublin
Na pierwszym, powakacyjnym spotkaniu z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” poznamy sprawdzone i zdrowe przepisy. Uzyskamy informacje jak zrobić przepyszne przetwory, aby nie były one nudne oraz jak zachęcić dziecko do jedzenia dżemów i warzyw ze słoika.

To jest ostatni moment na przygotowanie zapasów na zimę! Zimą cudownie będzie poczuć smak owoców i warzyw, przepełnionych zapachem dojrzałego lata. Podczas spotkania zajmiemy się przede wszystkim ważeniem i smakowaniem przetworów. Na koniec, wspólnie z pociechami, udekorujemy nasze przepyszne arcydzieła. Bo przecież wiadomo, że najlepiej smakuje, jak pięknie wygląda!

My Mamy – Drugie Oblicze – spotkania, warsztaty, wsparcie dla Mam.

PRZEpyszneTWORY

15.09.2016, godz.17.00

koszt udziału – 10 zł

zapisy – m.miszczuk-glowacka@ddkweglin.pl

tel. 81 466 59 15

ilość miejsc ograniczona

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Warsztaty poprowadzi Alina Tarkowska – mama czterech synów: 27-letniego Kamila, 24-letniego Patryka, 18-letniego Piotra i 13-letniego Damiana. Zawodowo, wspólnie z mężem, prowadzi sklep krawiecki. Jej pasją, oprócz szycia, jest uprawa ekologicznego, przydomowego ogródka. To właśnie z jego plonów powstają smakołyki, którymi zajada się cała rodzina i znajomi.

Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci. Prosimy o zabranie ze sobą deski do krojenia, noża i miseczki.

O Cyklu:

W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamon, których talent był uśpiony zbyt długo! Mamo, jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: u.kokoszka@ddkweglin. Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronują: Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl oraz Portal Mamawlublinie.pl

 

 

364 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent