PRZEpyszneTWORY – warsztaty dla mam w Lublinie

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin, ul. Judyma, Lublin mapa

czwartek 15.09.2016

Na pierwszym, powakacyjnym spotkaniu z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” poznamy sprawdzone i zdrowe przepisy. Uzyskamy informacje jak zrobić przepyszne przetwory, aby nie były one nudne oraz jak zachęcić dziecko do jedzenia dżemów i warzyw ze słoika.

To jest ostatni moment na przygotowanie zapasów na zimę! Zimą cudownie będzie poczuć smak owoców i warzyw, przepełnionych zapachem dojrzałego lata. Podczas spotkania zajmiemy się przede wszystkim ważeniem i smakowaniem przetworów. Na koniec, wspólnie z pociechami, udekorujemy nasze przepyszne arcydzieła. Bo przecież wiadomo, że najlepiej smakuje, jak pięknie wygląda!

My Mamy – Drugie Oblicze – spotkania, warsztaty, wsparcie dla Mam.

PRZEpyszneTWORY

15.09.2016, godz.17.00

koszt udziału – 10 zł

zapisy – m.miszczuk-glowacka@ddkweglin.pl

tel. 81 466 59 15

ilość miejsc ograniczona

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Warsztaty poprowadzi Alina Tarkowska – mama czterech synów: 27-letniego Kamila, 24-letniego Patryka, 18-letniego Piotra i 13-letniego Damiana. Zawodowo, wspólnie z mężem, prowadzi sklep krawiecki. Jej pasją, oprócz szycia, jest uprawa ekologicznego, przydomowego ogródka. To właśnie z jego plonów powstają smakołyki, którymi zajada się cała rodzina i znajomi.

Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci. Prosimy o zabranie ze sobą deski do krojenia, noża i miseczki.

O Cyklu:

W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamon, których talent był uśpiony zbyt długo! Mamo, jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: u.kokoszka@ddkweglin. Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronują: Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl oraz Portal Mamawlublinie.pl

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
DDK Węglin

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin

Jesteśmy  instytucją, która na kulturalnej mapie Lublina powstała dzięki oddolnej inicjatywie mieszkańców dzielnicy Węglin Północny. Drzwi nowej, miejskiej instytucji, oficjalnie otwarto 2 października 2011 roku. Od tamtej pory Dedek  cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem swoją bogatą …

Więcej

Adres:

ul. Judyma 2a
Lublin


Kontakt:

(81) 466 59 10
info@ddkweglin.pl
http://www.ddkweglin.pl
facebook