Przepowiednia – pełne pięknych ilustracji czytelnicza podróż

poniedziałek 06.12.2021 do niedziela 19.12.2021

Przepowiednia - pełne pięknych ilustracji czytelnicza podróż

Wybierz się w pełną pięknych ilustracji czytelniczą podróż po zaczarowanej krainie. Dokąd zaprowadzą Cię słowa Przepowiedni? Przekonaj się, czytając książkę autorstwa Izabeli Deneseńko!

Kiedy Szymon, dziewięcioletni bohater książki, spotyka na swojej drodze starego drwala i dowiaduje się, że jest bohaterem tajemniczej przepowiedni, jego los odmienia się bezpowrotnie. Od tego momentu musi stawić czoła nie tylko zagrażającej światu czarnej damie i jej armii bierek, ale też własnym słabościom. Nie jest jednak osamotniony. W podróży po fantastycznym świecie towarzyszy mu Pan Owieczka i zapominalski zając o imieniu Caromag. Czy zdobyte nowe umiejętności wystarczą chłopcu, by uchronić świat przed grożącym mu niebezpieczeństwem?

– Jesteś wyjątkowy – odpowiedziałem z  pełnym przekonaniem.
– Miło być po prostu sobą nawet wtedy, gdy ma się ogon i  nie każdy chce to zaakceptować, i gdy nikt nie chce z tego powodu przyjąć twojego zaproszenia.
– Zgadza się – przytaknąłem. – Ja też lubię być sobą.

Czy bitwa na szachowym polu dojdzie do skutku? I właściwie… o co cała ta wojna? Dowiedz się, sięgając po książkę!

 

O autorce:
Izabela Deneseńko – absolwentka filologii polskiej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Urodzona w małym mieście tuż przy granicy polsko-czeskiej, spełniła swoje marzenie o życiu nad morzem i od kilku lat mieszka w Gdyni.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Przepowiednia_Izabela_Deneseńko.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie