Przepis na spokojne święta – spotkanie

Berka Joselewicza 28 mapa

wtorek 18.12.2018

bezpłatne

Przepis na spokojne święta - spotkanie

Zapraszamy serdecznie na spotkanie w naszym klubie.

Na spotkaniu wspólnie poszukamy przepisu na spokojne święta. Przygotujemy listę składników, zgodnie z gustami uczestników, a następnie zaplanujemy pracę i nadamy jej formę. Z warsztatów wyjdziemy z przykładowym przepisem, który można będzie dowolnie przerabiać i udoskonalać, aż otrzymamy zadowalający  rezultat.

Spotkanie poprowadzi Justyna Rosek – Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny. Prywatnie żona i mama dwójki urwisów. Prowadzi fanpage na Facebooku o nazwie Moja Wioska.

Wykład odbędzie się 18 grudnia o godz. 17:00.

Obowiązują zapisy na: klub@dalekowiecej.pl

Sytuacje kryzysowe w rodzinie

Zajęciadla rodziców z dziećmi w Klubie Rodzica w Krakowie: atrakcje, warsztaty, zajęcia, produkty, miejsca i usługi dla dzieci - miastodzieci.pl

Klub Rodziców - Stowarzyszenie Daleko Wiecej

Jesteśmy Stowarzyszeniem o działalności dobroczynnej.

1. Prowadzimy Klub Rodziców z dziećmi do lat 3. Klub jest dofinansowywany z Urzędu Miasta.

Naszym celem jest prowadzenie  miejsca przyjaznego dzieciom i ich opiekunom, ich integracji i wymiany …

ul. Berka Joselewicza 28

kontakt@dalekowiecej.pl