Nabór do Szkoły Baletowej na rok 2016/2017! Kupony zniżkowe dla czytelników Miasta Dzieci!

ul. Łąkowa 31 mapa

poniedziałek 13.06.2016

szkola baletowa krakow

Jeśli chcesz uczęszczać lub zapisać swoje dziecko do szkoły z tradycjami, wyposażonej w profesjonalne sale baletowe, gdzie lekcje prowadzone są przez doświadczonych pedagogów, a muzyka jest grana na żywo, jeśli szukasz miejsca z dobrą atmosferą, gdzie każdy może nauczyć się baletu- zapraszamy!

Przegląd odbędzie się dnia 13 czerwca, od godziny 18 (dokładne godziny uzależnione są od ilości i wieku kandydatów, i zostaną podane w późniejszym terminie, lecz nie później niż na tydzień przed wydarzeniem).

Wszelkie informacje oraz zapisy mailowo: szkolabaletowa@gmail.com  lub telefonicznie: 12 411 57 66 (dni powszednie od 17 do 21) lub 888 402 980.  Prosimy o przesyłanie imienia i nazwiska kandydata, daty urodzenia, oraz danych kontaktowych (telefon, e-mail).

Prosimy przygotować wygodny strój, niekrępujący ruchów, spiąć włosy, zabrać ze sobą baletki lub skarpetki, oraz dobry humor!
Prosimy pamiętać że przegląd nie jest egzaminem, sprawdzamy jedynie koordynację ruchową, poczucie rytmu oraz istnienie ewentualnych przeciwwskazań.

Przegląd / Nabór do szkoły
13 czerwca, godz. 18
siedziba Szkoły Baletowej w Krakowie, ul. Łąkowa 31, Kraków
Zapraszamy dzieci od lat 3/4 wzwyż.

Informacje:
Fundacja Edukacji Artystycznej, Szkoła Baletowa w Krakowie
www.szkolabaletowa.com
tel. 12 411 57 66 lub 888 402 980
e-mail: szkolabaletowa@gmail.com

UWAGA!
Dla naszych czytelników mamy 10 kuponów uprawniających nowych uczniów do zapisu ze zniżką 15%!
Pierwsze 10 osób, które się zgłosi, otrzyma taki kupon. Zniżka będzie ważna tylko dla nowych uczniów szkoły i upoważnia do 15% upustu zarówno przy zapisach na pojedynczy miesiąc/miesiące, jak i na cały semestr. Zniżki nie sumują się.

Czekamy na zgłoszenia (o temacie: balet) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl .

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej

Na maile czekamy do 10 czerwca włącznie.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także