Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Królik i Misia

Przedszkole dla Dzieci w Poznaniu

📅 sobota 28.02.2015
Przedszkole dla Dzieci w Poznaniu

Nasza kadra przygotuje ciekawe i twórcze zabawy dostosowane do wieku i możliwości Dzieci. W ich trakcie będą mieli Państwo możliwość porozmawiania z Nauczycielkami oraz Dyrekcją o ofercie naszego przedszkola: programie dydaktyczno-wychowawczym, strukturze organizacyjnej oraz innych interesujących Państwa aspektach funkcjonowania naszej placówki.

W obecności rodziców dzieci będą mogły poznać przedszkole, oswoją się z nowym miejscem, a także wezmą udział we wspólnych zabawach. Włączenie najbliższych w poznawanie przez dziecko nowego środowiska, ułatwi mu nawiązanie kontaktu z nauczycielką, rówieśnikami, poznanie otoczenia w warunkach komfortu psychicznego. Dziecko zyska poczucie bezpieczeństwa nie tylko poprzez obecność osoby bliskiej w przedszkolu, ale także poprzez zdobywanie wiedzy kto jest za nie odpowiedzialny, do kogo może się zwrócić o pomoc itp. Osoba dorosła dostarcza dziecku motywacji do aktywności i wpływa na kształtowanie się stosunku emocjonalnego do przedszkola.

Dzieci biorące udział w zajęciach adaptacyjnych przychodząc do przedszkola czują się w tym miejscu przyjaźnie i bezpiecznie.
28.02.2015 – Poznajemy samego siebie

Tego dnia zapraszamy na wspaniałe atrakcje. Przejdziemy przez liczne zabawy zimowe, a dodatkowo zestaw ćwiczeń gimnastycznych metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherbone m.in. ćwiczenia kształtujące świadomość osoby, świadomość schematu ciała.
Każdy uczestnik zajęć wykona pracę plastyczną przy użyciu metody 10 palców.

Dzień Otwarty to wyjątkowa okazja, aby w sposób kompleksowy zapoznać się z bogata ofertą Przedszkola Artystyczno-Językowego Wszystkie Skarby Mamy.

Okres przedszkolny to fundament rozumienia siebie i innych, zdobywanie wiedzy i umiejętności niezbędnej w przyszłej edukacji. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wiemy jak ten fundament zbudować.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 660-445-700 lub na maila: jeleniogorska@wszystkieskarbymamy.pl
Ilość miejsc ograniczona!!!
Zespół Przedszkola „Wszystkie Skarby Mamy"

Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu utwierdzimy Państwa w przekonaniu, że nasze przedszkole to najlepszy wybór dla Państwa Dziecka.