Przedszkolakiem będę zaraz – zajęcia pokazowe od 2 lat

Miejsce wydarzenia: Cafe Leniwiec – rodzinna kawiarnia na Winogradach os. Na Murawie 8/1

Data wydarzenia: wtorek 18.09.2018

Wstęp: 10 zł

Przedszkolakiem będę zaraz

Cafe Leniwiec zaprasza dzieci, które skończyły 2 lata, na wyjątkowe zajęcia, podczas których będą wspaniale spędzać czas wraz ze swoimi rówieśnikami, bawiąc się, ucząc i poznając świat wszystkimi zmysłami.

Udział w takich zajęciach to nie tylko krok w kierunku adaptacji w grupie rówieśniczej i poznania zasad panujących w przedszkolu, ale również możliwość rozwoju dziecka w różnych sferach. Każdy blok zajęć obejmuje zajęcia rytmiczno-ruchowe, sensoryczne, pracę plastyczną i elementy języka angielskiego.
Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra.

Wiek dzieci: od 2 lat
Czas trwania regularnych zajęć: 1,5 h
Termin zajęć pokazowych: wtorek, 18 września 2018, godzina 9.00. Zajęcia pokazowe będą trwały ok. 60 min.
Zapisy: info@cafeleniwiec.pl lub 733 00 44 84
Koszt zajęć pokazowych: 10 zł
Cennik zajęć (w przypadku, gdy zdecydują się Państwo regularnie uczestniczyć w zajęciach):

150 zł/4 wejścia (zajęcia 1 raz w tygodniu)
250 zł/8 wejść (zajęcia 2 razy w tygodniu)

Karnet jest ważny 5 tygodni.

Miejsce:
Cafe Leniwiec – rodzinna kawiarnia na Winogradach
os. Na Murawie 8/1

Możliwość parkowania pod lokalem – wjazd od ul. Gronowej, na domofonie przy szlabanie: 15.

Przedszkolakiem będę zaraz – zajęcia pokazowe od 2 lat

Klubokawiarnia Leniwiec

LENIWIEC to nietypowa kawiarnia, mieszcząca się poza ścisłym centrum – na poznańskich Winogradach, miejsce, w którym odnajdą się zarówno dorośli, jak i dzieci, doskonałe na spotkania przy pachnącej kawie, domowym cieście, czy też zdrowym posiłku.

os. Na Murawie 8/1 (od strony ul. Na Murawie, niedaleko stacji benzynowej);

info@cafeleniwiec.pl