Przedświąteczne warsztaty w IKEA Kraków

IKEA Kraków mapa

sobota 10.12.2016 do niedziela 11.12.2016

Wstęp bezpłatny

Przedświąteczne warsztaty w IKEA Kraków

W najbliższy weekend, 10-11 grudnia, IKEA Kraków zaprasza dzieci na bezpłatne warsztaty. Podczas zajęć plastycznych maluchy własnoręcznie wykonają kartki i ozdoby świąteczne, a na warsztatach kulinarnych upieką pierniczki i zrobią ozdoby z marcepanu. Dla dorosłych przygotowano degustację szwedzkiego glogga i bezpłatne pakowanie prezentów.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i odbywają się 10 i 11 grudnia w godz. 11:00 – 19:00. Świąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci, podczas których dzieci zaprojektują kartki i stworzą ozdoby świąteczne, prowadzone będą w dziale jadalnie. Z kolei w kuchni jednego z pierwszych wnętrz sklepu, zarówno mali, jak i dorośli amatorzy kulinariów będą mogli upiec pierniczki i wykonać ozdoby z marcepanu. Pakowanie prezentów zakupionych w IKEA Kraków będzie się odbywać w dziale obsługi klienta.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media Public Relations

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl