przedstawienia dla dzieci w Warszawie

środa 02.02.2011

Barwny spektakl przygotowany z myślą o najmłodszych miłośnikach opery. Adaptacja Czarodziejskiego fletu, ostatniej opery Mozarta, której premiera miała miejsce niecałe trzy miesiące przed śmiercią kompozytora. To opowieść o księciu, który zabłądził do mrocznej krainy Królowej Nocy, i którego zła władczyni, wystawiając na szereg prób, naraża na mnóstwo niebezpiecznych przygód. Dzielny i prawy książę radzi sobie w najtrudniejszych sytuacjach z pomocą zaczarowanego fletu.

W krainie czarodziejskiego fletu
02 lutego, godz. 12:00, 18:00

Cudowna baśń o księciu Tamino wprowadza dzieci w świat opery. Mali widzowie dowiadują się jakimi głosami śpiewają artyści operowi i jak je odróżnić, kim jest dyrygent i na czym polega magia teatru operowego. Wraz z ciekawskim ptasznikiem Papagenem, przyjacielem księcia, poznają sekrety operowej kuchni: zaglądają do kanału dla orkiestry, zgłębiają tajniki partytury, scenografii, a nawet efektów dźwiękowych.

Czas trwania: 1 godz. 30 min.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Wielki Opera Narodowa zaprasza dzieci i rodziców na przedstawienia

TEATR WIELKI - Opera Narodowa

Spektakle operowe i baletowe w Teatrze Wielkim odbywają się od wtorku do niedzieli, przez cały sezon artystyczny: od października do czerwca włącznie. Miło nam będzie gościć Państwa na naszych przedstawieniach. Rezerwacja biletów indywidualnych i grupowych tel. +48 22 …

Więcej

Adres:

Plac Teatralny 1,
00-950 Warszawa


Kontakt:

22 69 20 200
office@teatrwielki.pl
http://teatrwielki.pl
facebook