Proste kadry – kurs fotograficzny dla dorosłych

Centrum Kultury AGORA mapa

poniedziałek 10.05.2021 do poniedziałek 28.06.2021

250

Proste kadry - kurs fotograficzny dla dorosłych

O fotografii mówi się często, że pozwala spojrzeć na świat z innej perspektywy. Przy pomocy fotografii formułujemy komunikat, wyrażamy własne zdanie, pokazujemy własną wrażliwość i swój punkt widzenia. Dlatego Proste Kadry to miejsce dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, które chcą spojrzeć na świat zza obiektywu aparatu fotograficznego.

Program będzie dostosowany do umiejętności uczestników, znajdzie się w nim m.in. teoria, fotografia portretowa i reporterska. Oprócz tego można będzie spodziewać się sporej dawki fotograficznego marketingu, lightpainting, podstaw fotografii studyjnej, obróbki zdjęć oraz wiedzy z zakresu zagadnień prawnych. Kurs to 8 dwugodzinnych spotkań obejmujących część teoretyczną i praktyczną. Zajęcia prowadzi Krzysztof Dusza – zawodowy fotograf i grafik komputerowy.

od 10.05. / 18.00-20.00 / 8 spotkań

koszt 250 zł/ całość

zapisy: krzysztof.dusza@ckagora.pl tel. 665 759 267

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Kultury Agora

Centrum Kultury AGORA

Nowa siedziba Centrum Kultury AGORA przy ul. Serbskiej 5a - razem z sąsiadującymi Centrum Informacyjno - Bibliotecznym i Restauracją - została zaprojektowana i zbudowana według standardów europejskich. Pomieszczenia i sale w budynku są klimatyzowane i …

Więcej

Adres:

ul. Serbska 5a
Wrocław


Kontakt:

71 326 15 31
sekretariat@ckagora.pl
http://www.ckagora.pl

ZOBACZ TAKŻE:fotografiawarsztaty