Promocje last minute na obozy dla dzieci nad morzem

Jantar
📅 czwartek 09.08.2018 do czwartek 16.08.2018
Promocje last minute na obozy dla dzieci nad morzem

KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej zaprasza na obozy nowej generacji w Jantarze!

Nie przegap okazji!

Rabaty nawet do 300 zł na ostatni turnus 18.08.2018 – 28.08.2018!

PRZYGODA NA MAKSA – OBÓZ 4 ŻYWIOŁÓW DLA DZIECI 8-13 lat

OBÓZ SURVIVAL I PRZYGODA DLA DZIECI 8-13 LAT

PIERWSZA KOLONIA SMYKA 6-10 LAT

OŚRODEK Z BASENEM!

DOJAZD KOLONIJNY Z WIĘKSZYCH MIAST POLSKI!

Te oraz wiele innych ofert w świetnych cenach znajdziesz na WWW.KOGIS.PL

SPRAWDŹ!

Obozy sportowe dla dzieci - nad jeziorem i nad morzem

PRZYGODA NA MAKSA – OBÓZ 4 ŻYWIOŁÓW DLA DZIECI 8-13 lat

Obóz nad morzem w malowniczym Jantarze dla super aktywnych dzieci, które nie mogą usiedzieć w miejscu – dużo ruchu, aktywności, różnorodnych atrakcji, sportu, wyzwań i wycieczek. Kąpiele w basenie i w morzu, ośrodek pod samym lasem. To tu wyzwolicie swoją wakacyjną energię!

BARDZO BOGATY PROGRAM:

ŻYWIOŁ – WODA

Kąpiele i zabawy w morzu – turnieje gier na plaży, kąpiele z ratownikiem, zabawy, skoki przez fale.
Zabawy w basenie – gra w waterpolo, pływanie z dmuchańcami, nurkowanie po zdobycz, zabawy w wodzie.
Balonowa bitwa wodna – wyrzutnia z ręcznika, dwie drużyny i mnóstwo balonów z wodą – oto bitwa nie na żarty!
Oceanarium – poznaj podwodny świat – ryby to nie wszystko, zobaczymy też żółwiaki chińskie, anakondę zieloną czy krokodyla krótkopyskiego.

ŻYWIOŁ – OGIEŃ

Wyzwalamy energię – animacje na sportowo – bieg z przeszkodami, rozgrywki sportowe, zabawy integracyjne w terenie, ćwiczenia pod chmurką, crossfit dla dzieci.
Akcja adrenalina – nadmorskie igrzyska – dla każdego coś fajnego czyli Neptunalia – wybierzecie to, co lubicie: rzuty do celu, badminton, tenis stołowy, gra w zośkę, piłka nożna, siatkówka plażowa, koszykówka, zbijak, rugby i rzut trójzębem.
Wieczorna wyprawa z pochodniami.
Nocne podchody czyli świetlik – emocjonująca gra wieczorna z latarkami, będzie wrażeń co nie miara! Kto wyśledzi uciekającego świetlika?
Ognisko – na żadnym obozie nie może go zabraknąć – poczuj klimat letniej, nadmorskiej, wakacyjnej nocy!

ŻYWIOŁ – ZIEMIA

Zajęcia z podstaw przetrwania – co zrobić, jeśli się zgubimy, jak używać kompasu i mapy, jak wykonać szałas? Co jeść i jak zdobyć wodę w lesie.
Gra terenowa „SKARBY ROZBITKA” – ekscytująca wyprawa po tajemniczą zdobycz. Moc wrażeń gwarantowana, konieczna będzie współpraca i pomysłowość!
Zawody w skokach w dal na piasku oraz rzuty w dal – kto zwycięży ten turniej?
Kompas, mapa i my – nauka korzystania z kompasu, mapy i znaków topograficznych.
Piaskowy trekking – wyprawy w teren w poszukiwaniu przygód i nowych, nieznanych miejsc, odkrywanie nieznanych plaż

ŻYWIOŁ – POWIETRZE

Turniej skoków wzwyż  – kto jest skoczny jak tygrys, niech udowodni!
Euro bungee – czyli skoki na mega trampolinie z linami (w uprzęży) pod okiem instruktora.
Slackline – chodzenie po taśmie rozpiętej między drzewami – akrobacje na linie.
Modelowanie balonów – naucz się robić z długich baloników istne cuda! Jak zrobić zwierzątka, miecz, czapkę i inne fajne rzeczy z balonów?

…..a ponadto czeka Was:

Wycieczka do Trójmiasta + oceanarium – Stare Miasto, fontanna Neptuna – czas na zakup pamiątek, oceanarium, plaża i port w Gdyni, zwiedzanie statku.
Zwierzakowo, czyli zoo w Jantarze – podczas wycieczki do Jantaru zobaczymy ptaszarnię i świetne ZOO, w którym możecie też przejechać się gokartami, zobaczyć wielbłądy, lamy, kangury i inne zwierzaki.
Park Inwazja Giga Owadów – edukacja, zabawa i sztuka w jednym – zobaczymy ekspozycję żywych owadów, a także gigantyczne figury owadów. Pasjonujące warsztaty z przewodnikiem.
Wioska indiańska – odkryjmy razem świat Indian! Zobaczcie prawdziwe tipi, poznajcie gry i zabawy indiańskie! Kim byli Indianie i jak żyją dzisiaj?
Mega – twister – gigantyczny twister i my, czyli plątanina rąk i nóg – wesołe wrażenia gwarantowane! Kto wygra te szalone rozgrywki?
Plażowanie i kąpiele morskie – pod opieką ratownika i pod okiem wychowawców. Gra w piłkę wodną i wielka radość wśród fal! Kąpiele w morzu są super!
Plaża, plaża! Słodkie lenistwo! Jak najwięcej będziemy korzystać z pięknej plaży, zabaw i gier na piasku.
Piaskowe zabawy – budowanie pałaców, twierdz i innych budowli z piasku na plaży. Spacery brzegiem morza, zbieranie najpiękniejszych kamyczków i muszelek.
Baloniada – ulubiona zabawa obozowiczów! Świetna gra balonami wypełnionymi wodą! Idealna na upalne dni!
Rzep-Cup – oto prawdziwy turniej gry w piłki i tarcze na rzepy – dołączysz do nas? Oto Jantar Rzep-Cup 2018!
Wesoły kącik gracza – w wolnych chwilach i w razie niepogody – zabawy w ośrodku: gry towarzyskie, gry planszowe, role-playing games, zabawy integrujące grupę. Dużo śmiechu dla każdego gwarantowane.
Kąpiele w basenie – zabawa i odpoczynek w słońcu na terenie naszego ośrodka. Nie trzeba umieć pływać.
Zabawa przy ognisku z kiełbaskami – spędzimy ciekawe wieczory pełne śmiechu i śpiewania. Zjemy upieczone kiełbaski i inne przysmaki. Poznamy ogniskowe opowieści i piosenki.
Wakacyjne disco – szalona zabawa na dyskotece w naszym pensjonacie. Uroczyste rozdanie dyplomów.

Obozy letnie dla dzieci w wieku 6-12 lat w Jantarze