Promocja urodzinowa – odbierz voucher na 250 zł

Sala Zabaw Fikołki Wroclavia mapa

poniedziałek 05.03.2018 do sobota 31.03.2018

Zyskaj 250 zł dzięki przedsprzedaży urodzin w sali zabaw Fikołki we Wrocławiu

Voucher o wartości 250 zł można wykorzystać na dodatkowej atrakcje urodzinowe. Zrób rezerwację dla swojego dziecka już teraz. Poniżej prezentujemy skrócony regulamin promocji dotyczący rezerwacji przyjęcia urodzinowego.

1. Promocja dotyczy rezerwacji imprez urodzinowych dokonanych w okresie 5 marca – 31 marca 2018 roku, których realizacja nastąpi w okresie pomiędzy 5 marca 2018 a 31 grudnia 2018 roku.

2. Voucher o wartości 250 zł można wykorzystać na dodatkowe atrakcje urodzinowe: malowanie buziek, skręcanie balonów, tatuaże brokatowe, piniata z cukierkami, animator w przebraniu pod warunkiem:

a) dokonania rezerwacji w okresie podanym w punkcie 1,

b) termin realizacji urodzin nastąpi w terminie wskazanym w punkcie 1, z zastrzeżeniem, że możliwe jest jednorazowe przesunięcie zarezerwowanego terminu o maksymalnie 14 dni kalendarzowych, jeśli Sala Zabaw Fikołki zostanie o tym poinformowana z 48 godzinnym wyprzedzeniem,

c) Liczba uczestników imprezy urodzinowej będzie nie mniejsza niż 14 osób, a w przypadku, gdy na imprezie urodzinowej pojawi się mniej niż 14 osób i Klient nadal chce skorzystać z promocji, to ponosi on płatność za 14 osób,

d) Przy dokonywaniu rezerwacji wpłacony zostanie zadatek w kwocie 200 zł.

3. Voucher realizowany jest przy dokonywaniu płatności końcowej za urodziny.

4. W przypadku gdy nie zostały spełnione warunki uprawniające do skorzystania z Promocji, Klienta obowiązuje odpłatność za dodatkowe atrakcje urodzinowe, zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem.

Pełny regulamin promocji dostępny jest w recepcji. Szczegółowe informacje są dostępne pod numerem telefonu: 500 200 200 wewn. 8. 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
fikołki Sala zabaw we Wrocłąwiu

Sala Zabaw Fikołki we Wrocławiu

Nowe miejsce dla dzieci na mapie Wrocławia

Pod koniec 2017 roku w CH Wroclavia ruszyła nowa sala zabaw. Fikołki przyciągają rozbudowaną konstrukcją do zabawy, nowoczesnymi salami tematycznymi i profesjonalnym podejściem do warsztatów dla dzieci w wieku …

Więcej

Adres:

Centrum Handlowe Wroclavia
50-086 Wrocław
ul. Sucha 1


Kontakt:

500 200 200 wewn. 5
wroclavia@fikolki.pl
http://www.wroclavia.fikolki.pl/
facebook

Zobacz także