Projekt Rodzinka: weź udział w niezwykłych warsztatach dla rodziców

Ul. Kazimierza Górskiego 2, Gdynia mapa

sobota 17.11.2018

bezpłatne

Projekt Rodzinka: weź udział w niezwykłych warsztatach dla rodziców

Wychowanie dzieci to duże wyzwanie, szczególnie dziś, w pędzącym świecie, wypełnionym nowymi technologiami i nadmiarem bodźców. Centrum Riviera, jako miejsce przyjazne rodzinie, postanowiło wyjść naprzeciw potrzebom obecnych i przyszłych rodziców, dostarczając im dawkę wiedzy, która ułatwi codzienną komunikację z dziećmi. Tak właśnie powstał Projekt Rodzinka, niezwykły cykl spotkań i warsztatów, prowadzonych przez specjalistów w przestrzeni Centrum.

Cel, który postawiła sobie Riviera, to dostarczanie rodzicom fachowej wiedzy, a także inspirowanie ich do szukania nowych metod wychowawczych oraz wspólnego, kreatywnego spędzania czasu z dzieckiem. W ramach cyklu poruszana będzie tematyka psychologii i relacji w rodzinie, edukacji, pielęgnacji malucha oraz zdrowego odżywiania. Planowane są także praktyczne warsztaty dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców. Wszystko po to, by wychowanie dzieci było prawdziwą przyjemnością i wyczekiwaną przygodą dla całej rodziny.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę 17 listopada o godz. 11.00. Poprowadzi je wszechstronna i inspirująca Zuzanna Kołacz-Kordzińska, która opowie, jak kształtować dziecko bez form nacisku takich, jak kary i nagrody. Warsztaty odbędą się w kawiarni Starbucks – w przyjemnej, kameralnej atmosferze i przy dobrej kawie.

Zuzanna Kołacz-Kordzińska, która na co dzień zajmuje się szkoleniem rodziców, wprowadzi zebranych do dyskusji o tradycyjnym systemie kar i nagród. Czy ma on swoją rację bytu we współczesnym świecie, który opiera się na technologii i komunikacji w sieci? Jakie naprawdę pełni funkcje i dlaczego go stosujemy? Najważniejsze pytanie brzmi natomiast – czy działa?

Weźcie udział w projekcie i poznajcie alternatywy dla komunikacji z dzieckiem. Zapraszamy w sobotę 17 listopada o godzinie 11.00. Na spotkanie obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z przesłaniem swojego zgłoszenia na adres: socialmedia@centrumriviera.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów.   Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook

Zobacz także