Projekt Rodzinka: Rodzeństwo bez kłótni i rywalizacji

Centrum Riviera, Kazimierza Górskiego 2 mapa

sobota 27.04.2019

Projekt Rodzinka: Rodzeństwo bez kłótni i rywalizacji

Współczesna rodzinka? To nie zawsze 2+1! Na kolejnym spotkaniu z cyklu #ProjektRodzinka zajmiemy się życiem rodzinki wielodzietnej! Weźcie udział w warsztatach “Rodzeństwo bez kłótni i rywalizacji”.

Jak kształtować “układy” w rodzeństwie, by w tej dynamice odnaleźć ład, przyjaźń i wsparcie?

Kiedy dzieciaków jest więcej niż dwoje, czasami trudno uwierzyć, że do zaprowadzenia porządku wystarczy jeden rozjemca. A jednak istnieją skuteczne sposoby kształtowania relacji, które od lat z sukcesem stosuje prowadząca warsztaty – Kasia Sawicka – Rodzinne puzzle.

Dla Kasi Sawickiej więzi międzyludzkie to prawdziwa pasja. Trudno policzyć jej staż w pracy z dziećmi i młodzieżą – prywatnie jest #matką piątki dojrzałych już dzieci, a z zawodu pedagogiem z 25-letnim doświadczeniem. Dwa lata temu postanowiła założyć vloga, na którym dzieli się swoją wiedzą oraz spostrzeżeniami z dziedziny psychologii. Nie schodzący z jej twarzy uśmiech i cenna merytoryka przyciągnęły na kanał mnóstwo subskrybentów.

Cieszymy się, że w Centrum Riviera spotkamy się z Kasią Sawicką na żywo!

Bądźcie z nami! Spotkamy się otoczeni aromatem pysznej kawy w kawiarni Starbucks Polska na poziomie 1 w Centrum Riviera.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszą rejestrację
Aby zgłosić swój udział, wystarczy przesłać maila na adres: socialmedia@centrumriviera.pl Jeśli planujecie przyjść z maluchem – zapraszamy! – prosimy jedynie o zaznaczenie tego w mailu

Czym jest PROJEKT RODZINKA?

To cykl spotkań i warsztatów, prowadzonych przez specjalistów dla obecnych i przyszłych rodziców, a także dzieci. Postawiliśmy sobie jasny cel – dostarczać fachowej wiedzy i inspirować. Wszystko po to, by wychowanie dzieci było prawdziwą przyjemnością i wyczekiwaną przygodą dla całej rodziny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów.   Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook

Zobacz także