Projekt Rodzinka: Powrót mamy i taty do pracy

Centrum Riviera, Kazimierza Górskiego 2 mapa

sobota 15.06.2019

Projekt Rodzinka: Powrót mamy i taty do pracy

Pracujący rodzice? Oboje, a może tylko jedno z nich? Jak jest u Was?

Powrót do pracy po dłuższej przerwie jest jednym z największych rodzicielskich wyzwań i dylematów. Jeśli przed nim stoicie, to wiemy jak Wam pomóc!

Przyjdźcie na kolejne spotkanie Projektu Rodzinka, na którym, wraz z naszą specjalistką dr Magdaleną Żadkowską, porozmawiamy o tym jak pogodzić życie rodzinne i zawodowe.

Powrót do pracy nie zawsze musi być trudny i bolesny. Ważne, aby była to świadoma, przemyślana decyzja, na którą oboje będziecie gotowi.

Wiemy, że jesteście pełni obaw – jak przygotować dziecko na codzienną rozłąkę? Jaką obrać taktykę w podziale obowiązków? Jak utrzymać równowagę pomiędzy pracą a domem?
Uwierzcie, że nie jesteście w tym sami – podzielmy się tym doświadczeniem, by wspólnie znaleźć na nie rozwiązanie!

Jak wejść z powrotem w zawodowe buty? Odpowiedź poznamy od naszej prowadzącej, dr Magdaleny Żadkowskiej – wykładowczyni akademickiej, trenerka rozwoju osobistego i badaczka. Jako doświadczona ekspertka, opracowała autorskie metody szkoleń dla par z godzenia życia zawodowego z rodzinnym.

Bądźcie razem z nami! Spotkamy się w sobotę, 15 czerwca, o godz. 10:30, jak zwykle przy kawie w kawiarni Starbucks Polska.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszą rejestrację
Aby zgłosić swój udział, wystarczy przesłać maila na adres: socialmedia@centrumriviera.pl
Jeśli planujecie przyjść z maluchem – zapraszamy! – prosimy jedynie o zaznaczenie tego w mail

Czym jest PROJEKT RODZINKA?

To cykl spotkań i warsztatów, prowadzonych przez specjalistów dla obecnych i przyszłych rodziców, a także dzieci. Postawiliśmy sobie jasny cel – dostarczać fachowej wiedzy i inspirować. Wszystko po to, by wychowanie dzieci było prawdziwą przyjemnością i wyczekiwaną przygodą dla całej rodziny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów. Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook