Programowanie online dla dzieci na żywo

📅 wtorek 07.04.2020
Programowanie online dla dzieci na żywo
Zapraszamy na programowanie online dla dzieci na żywo!

Jak wyglądają zajęcia?
Dzieci uczestniczą w kursie bez wychodzenia z domu. Działać będziemy w przystępnym programie do tworzenia gier, historii i animacji.  Instruktor nawiązuje kontakt z dziećmi przy wykorzystaniu odpowiedniej aplikacji, dzięki której wszyscy widzą i słyszą się wzajemnie. Nauczyciel widzi też okno programu, w którym programuje każde dziecko, co pozwala  mu dawać dokładne instrukcje i obserwować postępy dzieci.

7 kwietnia, godz. 15

pierwsze zajęcia gratis
dla dzieci 7-10 lat
czas trwania: 60 minut
obecność rodzica wymagana tylko podczas pierwszych zajęć

Co będzie potrzebne?
Komputer stacjonarny lub laptop z szybkim łączem internetowym, kamerą i mikrofonem. Zalecamy komputer z dużym lub średniej wielkości monitorem – tablety i telefony komórkowe się nie sprawdzą. Na pierwsze zajęcia prosimy o obecność rodzica/opiekuna celem pomocy w odpowiednim ustawieniu komputera i aplikacji. W każdych kolejnych dziecko poradzi sobie samodzielnie.

Czy będzie więcej zajęć?
Tak, po pierwszych zajęciach zaproponujemy Państwu cykl kolejnych spotkań on-line. Będą one płatne ok 30 zł za każde spotkanie (godzinne lub 1.5 godzinne w zależności od tematu i wieku).

Jak się zapisać?
Wyślij e-mail na adres kontakt@mali-naukowcy.pl.  Podaj imię i wiek zapisywanego dziecka. Na podany przez Ciebie adres e-mailowy wyślemy instrukcję dalszego postępowania.

Mali Naukowcy
„Odważ się być mądrym”