Program dla rodzin: Bunt na statku! Gdzie kapitan?!

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku, Ul. Ołowianka 9-13 mapa

niedziela 24.03.2019

20

Program dla rodzin: Bunt na statku! Gdzie kapitan?!

W niedzielę, 24 marca 2019 o godzinie 11.00 zapraszamy do gdańskich Spichlerzy na Ołowiance na wiosenną edycję Programu dla Rodzin. Będą emocje: zobaczymy, co się dzieje, gdy załoga okrętu buntuje się przeciwko surowym prawom panującym na statku!

– Bunt na okręcie to poważna sprawa, ale my potraktujemy go jak zabawę – tłumaczy Kamila Jezierewska, zastępca Działu Edukacji w NMM, która prowadzi zajęcia w ramach Programu dla Rodzin – Zadaniem uczestników spotkania będzie, kierując się wskazówkami i zagadkami ukrytymi w zakamarkach Spichlerzy na Ołowiance, odnaleźć dowódcę statku. Przy okazji sprawdzimy „na własnej skórze”, czy rzeczywiście życie na okręcie to nie przelewki!

Zapraszamy Rodziny z dziećmi w wieku 5-8 lat na przygodę marynarską, myszkowanie po zakamarkach Spichlerzy i mnóstwo doskonałej zabawy!

Cena: 20 zł od grupy (5-osobowej)
Godzina: 11:00
Zgłoszenia przyjmujemy na adres: edukacja@nmm.pl, do 22 marca, do godziny 16

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
narodowe muzeum morskie gdansk logo

Narodowe Muzeum Morskie

 

Misją Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku jest ochrona kulturowego i technicznego dziedzictwa morskiego realizowana poprzez gromadzenie i zabezpieczanie zabytków związanych ze szkutnictwem, okrętownictwem, żeglugą rzeczną i morską, rybołówstwem, żeglarstwem, militarystką i edukacją morską oraz upowszechnianie …

Więcej

Adres:

ul. Ołowianka 9-13, 80-751 Gdańsk

Kontakt:

centrala: 058 301 86 11; sekre
info@cmm.pl
http://www.cmm.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:warsztaty